Pivovar ZUBR a.s.

Pivo se v Přerově vařilo od nepaměti.

0 (0 hodnocení)

+420 581 270 111

vrátnice

Akční nabídka

Popis činnosti

Výroba a prodej piva. Pivo se v Přerově vařilo od nepaměti. Vydejte se proti proudu času a seznamte se s bohatou historií přerovského pivovarnictví, jehož počátky sahají až do 13. století.

Základními surovinami pro výrobu českého piva jsou pitná voda, ječný slad plzeňského typu a český chmel, který je díky své aromatičnosti nenahraditelnou součástí harmonické hořkosti českého piva.

Pivo nazlátlé barvy s hustou pěnou a dobrým řízem – to je pivo Zubr. Seznamte se se širokou nabídkou produktů pivovaru Zubr, ze které si vybere opravdu každý.

Rádi Vás přivítáme u nás v pivovaru. Přijďte si prohlédnout místa, kde se vaří pivo Zubr, a odhalte historii a tajemství výroby kvalitního moravského piva.

Produkty

pivo Zubr Classic Zubr Gold Zubr Grand Zubr Premium Zubr Maxxim Zubr Free Zubr yuzu & limeta Zubr Indian Cherry

Služby

výroba a prodej piva

Značky

ZUBR

Kontakty

Telefony

+420 581 270 111 vrátnice
+420 581 270 600 expedice
+420 581 202 264 FAX

Emaily

zubr@zubr.cz

Odkazy

www.zubr.cz

Kontakty

Klíčová slova

pivo Zubr pivovar Zubr pivo pivovar prodej piva prodej piva Přerov pivo Přerov ZUBR výroba piva pivovar Přerov Zubr Classic Zubr Gold Zubr Grand Zubr Premium Zubr Maxxim Zubr Free Zubr yuzu & limeta Zubr Indian Cherry

Kategorie

Pivovar, sládek

Platební metody

  • faktura
  • bankovním převodem
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka