Klinika chorob ptáků, plazů a drobných savců

Nabízíme komplexní veterinární péči pro obojživelníky, ptáky, drůbež a drobné savce.

0 (0 hodnocení)

+420 541 562 384

Sekretariát

Popis činnosti

Klinika se specializuje na zdravotní problematiku plazů (obojživelníků), ptáků, drůbeže a drobných savců.

Nabízíme komplexní veterinární péči - léčba neinfekčních i infekčních chorob, chirurgické zákroky, operativní zákroky v inhalační anestézii i léčbu reprodukčních poruch.

Pracoviště disponuje ambulantním provozem a hospitalizačním oddělením, vybaveným pro potřeby jednotlivých kategorií pacientů.

Mimo pracovní dobu, sobota, neděle, svátky - pohotovostní služba na telefonu. V dopoledních hodinách přítomnost technika.

Služby

Veterinární klinika ptáci a papoušci Veterinární klinika dravci Veterinární klinika plazi a hadi Veterinární klinika želvy Veterinární klinika ještěři Veterinární klinika králíci, fretky Veterinární klinika morčata Veterinární klinika činčily Veterinární klinika potkani Veterinární klinika drůbež Chirurgie Stomatologie Kastrace Čipování Endoskopie Určování pohlaví Hematologie Biochemie Laboratoř PCR pro PBFD, polyomaviry a chlamydie Péče o kritické pacienty Kyslíkový box

Jazyky

čeština angličtina

Kontakty

Telefony

+420 541 562 384 Sekretariát
+420 731 878 484 Pohotovost
+420 604 205 305 prof. MVDr. Zdeněk Knotek CSc. - přednosta kliniky

Emaily

stehlikovam@vfu.cz sekretariát
knotekz@vfu.cz

Odkazy

www.vfu.cz
www.fvhe.vfu.cz
www.cazwv-eu.cz

Ověření řemeslníci

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka