Často kladené dotazy

 • Členství v profesním spolku

  01.12.2016 Jak poznám, že je daný řemeslník nebo firma členem profesního spolku?

  Odpověď od MEDIATEL CZ, s.r.o. - Digitální agentura: Každý člen je výrazně označen již na výsledkové straně hledání a jeho příslušnost je tak jednoznačně patrná. Zároveň je možné omezit výsledky pouze na členy profesních spolků.

 • Proč katalog obsahuje i nečleny profesních spolků?

  01.12.2016 Proč katalog Mistři řemesel obsahuje i nečleny profesních spolků?

  Odpověď od MEDIATEL CZ, s.r.o. - Digitální agentura: Katalog Mistři řemesel si klade za cíl poskytnout uživatelům maximum informací pro jeho rozhodování. V mnoha případech mohou být členové - řemeslníci či firmy příliš daleko od uživatele a tato vzdálenost může mít dopad na cenu zakázky nebo prací s ohledem na dopravu nebo může ovlivnit termín prací. Je tady pouze na uživateli, zda se bude rozhodovat na základě členství v cechu, předchozích zkušeností nebo hodnocení dalších uživatelů.

 • Kdo může publikovat obsah?

  01.12.2016 Kdo může na katalogu Mistři řemesel psát články, často kladené dotazy nebo vytvářet události?

  Odpověď od MEDIATEL CZ, s.r.o. - Digitální agentura: Na katalogu Mistři řemesel mohou psát články, často kladené dotazy či události všechna profesní sdružení v katalogu uvedená a všichni řemeslníci či firmy, které jsou v katalogu uvedené. Profesní sdružení tak mohou informovat uživatele o novinkách, prezentovat své akce, poskytovat odborné rady nebo doporučení. Obdobně řemeslníci nebo firmy mohou v článcích a příspěvcích prezentovat svá díla, poskytovat rady a podpořit vnímání své firmy a podnikání v očích zákazníků. V neposlední řadě je platforma otevřena také pro publikování zkušeností, tipů a návodů pro uživatele – tedy pro sdílení jejich zkušeností.

 • Jak fungují recenze?

  01.12.2016 Jak funguje hodnocení jednotlivých firem a řemeslníků na platformě Mistři řemesel?

  Odpověď od MEDIATEL CZ, s.r.o. - Digitální agentura: Hodnotit, psát recenze a vkládat fotografie – například s ukázkami odvedených prací apod. mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Hodnocení jsou parametrizována podle různých oborů tak, aby jejich vypovídací hodnota byla pro další uživatele co nejvyšší. Uživatel může jednu firmu ohodnotit pouze jednou, v průběhu času však může své hodnocení u této firmy změnit. Veškerý uživatelský obsah je publikován až po schválení administrátory portálu.

 • Obsah profilů řemeslníků

  01.12.2016 Proč mají jednotliví řemeslníci a firmy různý obsah a rozsah informací na svých profilech?

  Odpověď od MEDIATEL CZ, s.r.o. - Digitální agentura: Každá firma nebo řemeslník mají možnost své zveřejňované informace upravovat a aktualizovat v reálném čase po přihlášení v administračním rozhraní. Úvodní rozsah informací byl vytvořen, u členů profesních sdružení, z informací poskytnutých těmito sdruženími a cechy, případně byl obohacen z databáze společnosti Mediatel. Rozsah informací tedy závisí na každém jednotlivém řemeslníkovi nebo firmě.

 • Obsah katalogu Mistři řemesel

  01.12.2016 Proč platforma Mistři řemesel obsahuje také některé potravinářské obory?

  Odpověď od MEDIATEL CZ, s.r.o. - Digitální agentura: Platforma vznikla na podporu všech řemesel v ČR – řemesly nejsou myšlenao jen ona obecně známá řemesla, jako jsou instalatéři, podlaháři, malíři, kominící, obkladači, truhláři, pokrývači, klempíři a podobně, ale také další obory vnímané jako řemeslné – pekaři, cukráři, rybáři, floristé a květináři, pivovarníci nebo kuchaři. Každé z těchto řemesel má své nezastupitelné místo.

 • Zasílání podnětů profesním spolkům

  01.12.2016 Proč u některých firem či řemeslníků není umožněno zasílání podnětů k odbornému posouzení ze strany profesních spolků?

  Odpověď od MEDIATEL CZ, s.r.o. - Digitální agentura: Profesním spolkům mohou zasílat podněty pouze registrovaní uživatelé a to pouze na profilových stránkách členů jednotlivých profesních spolků.

Kontakty a adresa

MEDIATEL CZ, s.r.o. - Digitální agentura

Po 08 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka