Cech podlahářů ČR z.s.

100 (2 hodnocení)

+420 737 555 677

ředitel

Putovní pohár PODLAHA CUP se stěhuje do Prahy

13.05.2017 - Útok na čtvrtý titul v řadě přerušili Střední škole polytechnické Brno reprezentanti Akademie řemesel Praha - Střední škola technická.

Soutěž podlahářských dovedností, která byla zahrnuta do projektu CzechSkills - mistrovství mladých profesionálů, hostila 11. května Střední škola polytechnická Brno a připravila pro ni skvělé zázemí. O místo na výsluní se utkalo šest dvojic ze čtyř škol.

Soutěžní den začal proškolením bezpečnosti práce na strojích značky Mafell a Festool, které firmy pro soutěž poskytly bezplatně. Následovalo přivítání Andrzejem Bartośem, ředitelem hostitelské školy a hned se přešlo k teoretickému testu, kterým byla kalkulace cenové nabídky na konkrétní zakázku. Oproti loňskému roku kluci dělali daleko méně chyb, což nás příjemně překvapilo neb v loňském ročníku nebyla matematika pro soutěžící jejich "šálkem kávy". Na praktický úkol v podobě výroby intarzie z více druhů dřeva a její lepení do předem určeného prostoru dle výkresové dokumentace měli čtyři hodiny. Žádná ze soutěžních dvojic úkol v časovém limitu a bez chyb nezvládla.

Výsledné pořadí  

  1. místo: Valerij Kvačov a Alexandr Slavík, Akademie řemesel Praha - Střední škola technická 
  2. místo: Jan Nekvapil a Pavlo Misyuk, Střední škola polytechnická Brno, tým I.
  3. místo: Lukáš Benda a Jiří Vašíček, Střední škola pro sluchově postižené Brno

Záštitu mistrovství poskytl Václav Matyáš, prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory České republiky, Bohumil Šimek, hejtman Jihomoravského kraje, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstvo průmyslu a obchodu. 

Jak se letošní ročník vydařil můžete shlédnout ve fotogalerii nebo na facebooku

Autor:


Fotogalerie k článku

Putovní pohár PODLAHA CUP se stěhuje do Prahy - fotografie 1/1

fotografie 1/1

Kontakty a adresa

Cech podlahářů ČR z.s.

Otevírací hodiny

08 - 16

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka