ZUKOV spol. s r.o. - řezání vysokotlakým vodním paprskem

Maximální univerzálnost použití pro libovolné materiály i jejich tloušťky.

0 (0 hodnocení)

+420 244 911 286

Martin Chaloupka, vodní paprsek

Popis činnosti

Naše společnost Vám nabízí tvarové řezání vysokotlakým vodním paprskem. Výhody řezání vysokotlakým vodním paprskem s abrasivem využívají zejména strojírenské závody k řezání přesných strojních dílů (kdy je klasická technologie zdlouhavá), a k řezání kalených, či jinak tepelně zpracovaných materiálů beze změny jejich vlastností.
Tato technologie přijde vhod i stavebním firmám, a to při řezání dlažeb, obkladů či betonu. V interiérech ji lze aplikovat při tvorbě intarzií, různých skleněných doplňků, mramorových a žulových obkladů.
Ceny za řezání vodním paprskem jsou kalkulovány na konkrétní zakázku. Velký vliv na cenu má objem zakázky. Podkladem pro řezání může být výkres, soubor ve formátu .dxf nebo .DWG, popřípadě .PDF nebo .CDR.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Ocelové plechy Nerezová ocel Barevné kovy Intarzie Skleněné doplňky Mramorové a žulové obklady Dlažby Plasty

Služby

Tvarové řezání vysokotlakým vodním paprskem Kovovýroba Řezání dlažeb, obkladů, betonu Tvorba intarzií, skleněných doplňků řezání nerez plechů řezání hliníku řezání mosazi řezání všech druhů plastů řezání vrstvených materiálů řezání skla

Kontakty

Telefony

+420 244 911 286 Martin Chaloupka, vodní paprsek
+420 244 914 388 Petr Štrunc

Emaily

praha@zukov.cz
petr.strunc@zukov.cz

Odkazy

www.zukov.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka