Popis činnosti

S barvami a laky má firma CHEM-BAR s.r.o. dlouholeté zkušenosti. V naší prodejně si vybralo nátěrové hmoty již mnoho zákazníků. Vstřícní zaměstnanci Vám pomohou s nákupem veškerých nezbytností potřebných k malování či lakování.

S pomocí tónovacího systému Rainbow dokážeme namíchat nekonečnou paletu barev interiérových a exteriérových, fasádních barev a omítek, epoxidových a polyuretanových barev na kov, dřevo, beton dle vzorníků RAL, NCS, DULUX, MISTRAL atd.

Dále nabízíme syntetické barvy, lazurovací laky, podlahové laky, malířské potřeby a technické kapaliny firem Alkyton, BAL, Balakryl, Dulux, Eternal, Herbol, Primalex, Sokrates, Remmers, Xyladecor.

V příjemném prostředí našeho obchodu si vyberete vše, co k malování nebo lakování potřebujete. Zaručujeme vám, že po nákupu v prodejně firmy CHEM-BAR s.r.o. budete úplně vybaveni pro provedení bezchybných nátěrů.

Barvy (i fasádní), laky a čisticí prostředky za maloobchodní i velkoobchodní ceny. Pro majitelele lesů a zemědělce nabízíme prodej repelentů proti okusu zvěří - Morsuvin, Aversol, Stopkus, Neoponit L, Cervacol extra. Dále insekticidy, fungicidy, herbicidy, atraktanta hmyzu, značkovací barvy a lesnická uzlová pletiva. Pro zahrádkáře a sadaře nabízíme prodej pesticidů v malobalení, zahradní substráty a mulčovací kůru.

Celý sortiment lze u nás koupit přímo nebo objednat prostřednictvím e-mailu: chembar@atlas.cz nebo telefonicky na čísle: 318 875 425 (424).

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

pesticidy herbicidy repelenty hnojiva značkovací barvy ruční postřikovače rosiče pletiva fasádní barvy, barvy malobalení pesticidů malobalení hnojiv lesnická pletiva repelenty proti okusu zvěří nátěry proti okusu zvěří ochrana proti okusu zvěří laky spotřební chemie fluorescenční barvy míchání barev

Služby

velkoobchod maloobchod

Značky

AVERSOL MORSUVIN Neoponit L Pellacol Recervin Sanatex Stop Z Stopkus Cervacol Trico Roundup Dominator Vaztak Active Scolycid C Lesnické uzlové pletivo

Speciality

tónování barev Rainbow

Kontakty

Telefony

+420 318 821 596 hlavní telefon
+420 318 875 425 Tel.
+420 318 875 424 Mobile

Emaily

chembar@atlas.cz

Odkazy

www.chem-bar.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka