Jádrové vrtání - Seidl Václav

Jádrové vrtání - Instalatérství - Topenářství

0 (0 hodnocení)

+420 602 342 756

Popis činnosti

Jste z Prahy, Benešova či okolí a hledáte firmu, která zajišťuje jádrové vrtání, provádí rozvody vody, kanalizace či realizuje podlahové vytápění? Pak jsme zde právě pro Vás.

Zabýváme se jádrovým vrtáním, které může být nezbytné pro prostupy pro kanalizace, vodu, topení, plyn či elektřinu, komíny, vzduchotechniku anebo počítačové sítě.
Provádíme jádrové vrtání od 30 do 600 mm pomocí techniky Hilti. Jádrové vrtání lze provádět jak svisle do podlahy nebo stropu, tak vodorovně do zdi a dokonce i šikmo kterýmkoli směrem.

Nabízíme kompletní služby v oboru instalatérství a topenářství včetně montáže kondenzačních kotlů. V oblasti topení, voda a plyn se snažíme udělat cokoliv, abychom uspokojili všechny naše zákazníky, a reference tomu odpovídají. Naší nejčastější činností je dodávka a montáž technických zařízení (topných systémů, kotelen, plynovodů).

Instalatérské a topenářské práce:
• Vodní filtry a vodoměry
• Podlahové topení
• Kondenzační kotle Geminox, Viessmann, Protherm
• Rozvody vody, kanalizace, stoupaček

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

podlahové topení

Služby

instalatér topenář rozvody vody kanalizace jádrové vrtání

Kontakty

Telefony

+420 602 342 756 hlavní telefon

Emaily

vseidl@post.cz
vseidl@quick.cz

Odkazy

www.topeni-voda-plyn-benesov.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

topenáři Praha jádrové vrtání Praha kondenzační kotle tepelné čerpadlo topenáři jádrové vrtání topenářství topenář instalatérství instalatér rozvody vody kanalizace podlahové topení vrtání Praha topenář Praha instalatér Praha instalatér Středočeský kraj topenáři Středočeský kraj

Kategorie

Topenář Instalatér Vrtací práce

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka