KLENOTNICTVÍ, ZLATNICTVÍ, ŠPERKY NA ZAKÁZKU - Marek Rufert

Šperky si klienti mohou vybrat dle předložených katalogů, nebo jim mohu zhotovit výtvarné návrhy "ušité na míru" a podle nich vyrobit zcela originální šperk.

0 (0 hodnocení)

+420 475 210 447

Popis činnosti

Nabízíme znalecké posudky a konzultace v oblasti drahých kovů, šperků, briliantů za účelem např.: pojištění, likvidace pojistných událostí, dědického řízení, reklamačního řízení, dražeb - aukcí, bankovních záruk apod.

Klenotnictví působí na trhu od roku 1990. Za dobu naší působnosti jsme uspokojili velké množství zákazníků. Kolekce originálních šperků prezentujeme na módních přehlídkách a tanečních show. Stálí zákazníci jsou zárukou naší kvality a výjimečnosti.

Nabízíme ruční zakázkovou výrobu šperků z drahých kovů, většinou v kombinaci s drahými kameny, originální šperky na zakázku, briliantové s přírodními kameny, klenoty, drahé kameny, vyrábíme snubní prsteny dle návrhu zákazníka, katalogu, nebo vám vytvoříme návrh na míru.

Provádíme veškeré zlatnické opravy, restaurování, čištění, leštění šperku a liturgických předmětů z drahých kovů. Zasazování drahých kamenů se zvláštní specializací na brilianty. Opravy přetržených řetízků na počkání.

Více informací naleznete na našich stránkách www.rufert.cz.

Produkty

briliantové šperky drahé kovy šperky šperky z bílého zlata originální šperky drahé kameny šperky z platiny šperky ze stříbra oroginální zakázkové šperky zakázkové šperky šperky na zakázku snubní prsteny brilianty diamant

Služby

zlatnické opravy restaurování čištění leštění šperků zasazování drahých kamenů opravy řetízků pozlacování rhodiování

Kontakty

Telefony

+420 475 210 447 hlavní telefon
+420 603 815 210 Mobil
+420 603 815 210 další telefon

Emaily

marek@rufert.cz

Odkazy

www.rufert.cz
https://www.facebook.com/KLENOTNIKRUFERT/

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

St 09 - 12 13 - 17
Čt 09 - 12 13 - 17

Po telefonické dohodě není problém domluvit si termín, který Vám bude lépe vyhovovat.

Klíčová slova

zlatnické opravy restaurování, opravy leštění šperků zakázkové šperky drahé kameny posudky šperků restaurování šperků posudky v oblasti drahých kovů výroba na zakázku klenotník soudní znalec zlatnictví Ústí nad Labem zlatník Ústí nad Labem šperky klenotnictví šperky na míru šperky na zakázku šperky Ústí nad Labem kletony Ústí nad Labem šperky Marek Rufert

Kategorie

Klenoty, šperky Znalci a odhadci Zlatník, zlatnictví a klenotnictví

Platební metody

  • hotově
  • VISA
  • MASTERCARD
  • VPAY
  • DINERSCLUB

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka