Vodo-topo-plyn Henneberg

Vše pro Vaše ekologické teplo domova a komfort v koupelně!

0 (0 hodnocení)

+420 603 349 195

Popis činnosti

Hledáte instalatérství? Sháníte topenáře na montáž tepelného čerpadla nebo kotle? Naši instalatéři nabízí kompletní instalatérské práce v okrese Opava, sortiment pro rozvody vody a odpadu pro domácnost i do průmyslového prostředí.

Provádíme také montáž domácích vodárniček pro čerpání vody ze studní a nádrží na dešťovou vodu. Nabízíme ohřívače vody pro různé využití v domácnosti, průmyslu i na chatě. Převážně doporučujeme dlouholetou praxí ověřené různé typy bojlerů.

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku vybavení pro koupelny, včetně dodání a odborné montáže se zárukou. Nabízíme sanitární techniku, koupelnový nábytek, sprchové kouty a vany cenově dostupné pro standardní, ale také pro náročnější zákazníky renomovaných firem.

Je možnost domluvit návštěvu velkého koupelnového studia u odborného dodavatele s kvalitním sanitárním vybavením a zárukou kvality. Ochotně a odborně Vám vše předvedou a vysvětlí.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Sanitární keramika a nábytek Vany a sprchové kouty Plynové bojlery Kombinované i elektrické bojlery Průtokové ohřívače Solární kolektory Tepelná čerpadla

Služby

Kompletní instalatérské práce Montáž domácích vodárniček Rekonstrukce koupelen

Značky

JOHN WOOD VAILLANT JUNKERS ROLTECHNIK RAVAK RIHO KOLO KERAMAG DERBY TOP DELTA ATMOS

Kontakty

Telefony

+420 603 349 195 hlavní telefon
+420 595 002 022 Tel.
+420 602 711 535 Konzultace a dotazy

Emaily

henneberg1@seznam.cz

Odkazy

www.topeni-opava.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka