Garantovaný člen profesního sdružení

Klempířství, pokrývačství Josef Tesař

0 (0 hodnocení)

+420 603 755 457

Popis činnosti

Klempířské, pokrývačské práce Josef Tesař - firma s tradicí. Firma vznikla v roce 1990. Původně jako sdružení podnikatelů, později jako samostatný subjekt.

Jedná se o rodinnou firmu, v okrese Bruntál známou pod názvem KLEMPO Rýmařov. Provozovna firmy se nachází v Rýmařově. Zde máme k dispozici klempířskou dílnu, ve které Vám rádi vyrobíme Vaši zakázku.

Kromě ručně vyráběných atypických doplňků Vám nabídneme i klempířské výrobky známých značek, jako je Lindab, Ruukki, Satjam. Záleží na dohodě a požadavcích zákazníka. Jako pokrývačská a klempířská firma působíme po celé ČR. Realizace střech provádíme z jakýchkoliv materiálů dle požadavku zákazníka. Dbáme na kvalitní provedení každé součásti střechy, aby i po několika letech nikde nezatékalo a funkčnost střechy se maximalizovala.

Naším cílem je spokojený zákazník. Jsme členem Cechu klempířů a pokrývačů ČR. Naši pracovníci jsou proškoleni a jako firma vlastníme montážní certifikáty. ZAVOLEJTE - přijedeme, zaměříme, poradíme, naceníme vše ZDARMA. Příjem zakázek telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktní osoby:
Jana Tesařová – zodpov. osoba
Mobil+420 581 070 809
E-mailklemporymarov@tiscali.cz

Nabízíme kompletní služby spojené s realizací oprav a staveb střech od zaměření, návrhu, cenového rozpočtu, kalkulace až po samotnou realizaci.

Produkty

střešní okna střešní krytiny

Služby

stavba střech celková rekonstrukce střech i s tesařskými pracemi opravy střech montáž střešních oken VELUX dodání a namontování možnost dodání střešních materiálů

Kontakty

Telefony

+420 603 755 457 hlavní telefon

Emaily

klemporymarov@tiscali.cz

Odkazy

www.pokryvac-rymarov.cz website

Členství v profesním spolku

Klempířství, pokrývačství Josef Tesař je členem profesního spolku

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 11
St 8 - 11 Dnes
8 - 11

Klíčová slova

pokrývači rekonstrukce střech oprava střech pokrývač střechy Šternberk klempíři

Kategorie

Střechy Pokrývač Klempířství, klempíř

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka