Okrasné zahradnictví Havlíček

V našem zahradním centru Vám rádi poradíme s výběrem vhodných rostlin, jejich výsadbou i následnou péčí. Při nákupu velkých sazenic nebo většího množství rostlin Vám můžeme zajistit dopravu.

0 (0 hodnocení)

+420 602 776 972

Popis činnosti

Okrasné zahradnictví Havlíček je zaměřeno na pěstování a prodej okrasných rostlin. Díky spojení pěstování a prodeje můžeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní rostliny za příznivé ceny.

Nacházíme se v obci Srch, 6 km od Pardubic směrem na Hradec Králové. Rádi vám pomůžeme při výběru z široké nabídky okrasných rostlin a poradíme s jejich pěstováním.

V našem zahradním centru Vám rádi poradíme s výběrem vhodných rostlin, jejich výsadbou i následnou péčí. Při nákupu velkých sazenic nebo většího množství rostlin Vám můžeme zajistit dopravu.

Hlavním cílem naší okrasné školky je produkce širokého sortimentu kvalitních rostlin pro prodej v našem zahradním centru. Pěstujeme jehličnany, thuje Smaragd a Brabant na živé ploty, roubovance smrků, jedlí a borovic, listnaté keře, kanadské borůvky, okrasné trávy, otužilé vřesy Garden Girls® a plaménky.

Díky spojení pěstování a prodeje můžeme zákazníkům nabídnout kvalitní pro naše podmínky otužilé rostliny za příznivé ceny.

Potřebujete vyřešit osázení menších záhonů, předzahrádky nebo venkovních nádob? Poradíme Vám, společně vybereme vhodné rostliny a vytvoříme osazovací plánek.

Konzultaci je vhodné si předem domluvit.

Produkty

Živé ploty Listnaté keře Jehličnaté dřeviny Listnaté stromy Dřeviny na kmínku Vřesovištní rostliny Popínavé rostliny Trvalky Bylinky a koření Okrasné trávy Ovocné dřeviny Kanadské borůvky Substráty a mulčovací kůra Hnojiva Pracovní rukavice Dětský sortiment

Služby

Pěstování a prodej rostlin Prodej zahradnických potřeb Okrasná školka

Kontakty

Telefony

+420 602 776 972 hlavní telefon

Emaily

skolky-havlicek@seznam.cz

Odkazy

zahradnictvihavlicek.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po zavřeno
Út zavřeno
St zavřeno
Čt zavřeno Dnes
zavřeno
So zavřeno
Ne zavřeno

od 1.12.2019 do 1.3.2020 prodejna zavřena

Klíčová slova

okrasné zahradnictví zahradnictví zahradnictví Havlíček okrasné zahradnictví Havlíček zahradní centrum rostliny zahradnické potřeby živé ploty keře jehličnaté dřeviny stromy popínavé rostliny trvalky bylinky okrasné trávy ovocné dřeviny mulčovací kůra substráty hnojiva kanadské borůvky okrasná školka

Kategorie

Zahradník, zahradnictví Zahradnické služby Zahradnické nářadí a stroje Léčivé rostliny

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • VISA
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka