Svaz květinářů a floristů České republiky

98 (4 hodnocení)

+420 777 182 381

Květinové dny ve firmě Pasič

26.07.2017 - Jedna z nejvýznamnějších zahradnických firem v Moravskoslezském kraji, ale i v celé České republice pořádala ve dnech 24. a 25. června Květinový den.


Pátek 24. června byl určen pro profesionální pěstitele – květináře a jejich obchodní partnery. Tak se v Dolních Životicích sešlo okolo 130 zahradníků a obchodníků z celé republiky. Dopoledne si vyslechli sérii přednášek na různá témata.

Nejdříve byla přednáška o sortimentu primulí a dvouletek, poté následovala přednáška o balkonových rostlinách a způsobu jejich pěstování, na ni navazovala přednáška o systému Printack ohledně označování rostlin jmenovkami. Posledním bodem byla diskuze, která byla věnovaná problému GMO u petunií, bakterioze Xylella a svazovému životu.


Odpoledne se návštěvníci přesunuli do fóliovníků firmy Pasič, kde měli možnost vidět  více než 600 odrůd květin od balkonových rostlin, letniček až po bylinky. 
Zaměstnanci firmy odpovídali na dotazy ohledně pěstování. Ukázali také moderní technologii pěstování květin.


25. června probíhal Květinový den pro lidi ze širokého okolí. Celkem přišlo přes 300 návštěvníků.Jednalo se o velmi zdařilou a firmou velmi pečlivě připravenou akci. Byla to velmi dobrá propagace květinářského oboru. 


Představení firmy Pasič

Zabývá se velkoobchodním prodejem živých i neživých rostlin, semen a potřeb pro zahradu. V sortimentu naleznete dřeviny, výsevy mladých rostlin, trvalky, letničky, dvouletky a další. Nabízíme postřiky, nářadí, substráty, hnojiva, folie, květináče, truhlíky, pěstební stolky, rohože a další.


Autor:


Klíčová slova

Pasič květinový den Floristi Svaz květinářů a floristů ČR

Fotogalerie k článku

Květinové dny ve firmě Pasič - fotografie 1/1

fotografie 1/1

Kontakty a adresa

Svaz květinářů a floristů České republiky

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka