Tesařství Kolín - Jiří Radiměřský

0 (0 hodnocení)

+420 774 883 261

Popis činnosti

Chcete si pořídit altán, pergolu či přístřešek z kvalitního dřeva a hlavně precizně vyrobené? Pak jste na těchto stránkách správně. Obraťte se na tesaře Jiřího Radiměřského z Prahy, který je partnerem společnosti ARIDUS ARIDA s.r.o.
Přijímáme zakázky nejen z Prahy, Kolína a jeho okolí, ale z celé ČR.

Pro výběr vhodného tesaře je důležité, abyste správně porovnali cenovou nabídku jak v rozsahu prací, technologických postupů a materiálu, tak i v originalitě doplňků. Na českém trhu působíme již od roku 1995 a díky dlouholetým zkušenostem víme, jak svému klientovi poradit a zpracovat zakázku dle jeho individuálních požadavků.

Svým klientů nabízíme výstavbu domů ze dřeva a opravy roubenek. Vše stavíme a opravujeme dle zásad a ctění tesařského řemesla našich starých mistrů (což znamená bez svorníků, šroubů a jiného materiálu, které naši prapředci nepoužívali).

Při námi prováděných pracích používáme materiály a výrobky osvědčených značek, jako jsou např. Bramac, Velux, Tondach, Rockwool, Bachl, Termodeck a jiné. Před realizací zakázky odběrateli vždy sdělíme cenovou kalkulaci.

Samozřejmostí je poskytnutí doživotní záruky na řemeslné zpracování a záruky na materiály dle pokynů výrobce.

Jsme Vám k dispozici od návrhu, rozměření, provedení až k realizaci (vše účtujeme jako celek).
Zhotovíme pro Vás střechy i altány bez spojovacího materiálu, pouze na tesařské spoje.

Zajišťujeme také klempířské i pokrývačské práce na veškerých zakázkách.

Produkty

konstrukce střech dřevostavby zahradní domky altány pergoly přístřešky stání pro auta posedy pro myslivce (kazatelny) interiérové vybavení (kuchyňské linky) podlahy

Služby

dodávka základní dřevěné konstrukce včetně krovu s podrobným návodem k montáži dodávka dřevostavby - technický dozor stavba dle přesné specifikace uvedené na smlouvě stavba kompletní dle smlouvy stavby provádíme za každého počasí, jen celková cena je ovlivněna výstavbou vytápěného stanu, ve kterém je stavba prováděna odborná montáž střešních oken Velux truhlářské práce (okna, dveře, nábytek, kuchyňské linky a mnohé další) spolupracujeme s truhlářskou společností ATYP v.o.s.

Kontakty

Telefony

+420 774 883 261 hlavní telefon

Emaily

radimersky@aridus-arida.cz

Odkazy

www.tesar-kolin.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

K zastižení na telefonu denně od 6:00 do 22:00.

Klíčová slova

výroba altánu výroba pergoly výroba přístřešku dřevostavba zahradní domky altány pergoly stání pro auta podlahy střešní okna truhlářské práce dveře okna nábytek kuchyňské linky tesařství tesařství Kolín tesař tesař Kolín

Kategorie

Tesař, tesařské práce

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka