Podlahářství Tecl

Kvalitní materiál + práce = skvělý výsledek!

0 (0 hodnocení)

+420 723 873 249

Popis činnosti

Připravujete dětský pokoj, zařizujete byt nebo provádíte rekonstrukci celého domu? Zavítejte do prodejny podlahových krytin a koberců Tecl v Chotěboři.

Kromě prodeje podlah provádíme přípravu povrchu, pokládku včetně povrchových transparentních úprav. Podlahářství se věnujeme již řadu let, díky dlouholetým zkušenostem nabízíme a doporučujeme klientům jen kvalitní podlahové krytiny od prověřených dodavatelů.

Poradíme vám s výběrem vhodné podlahové krytiny či koberce na základě vašich požadavků. Můžete se v naší prodejně podívat a sáhnout na desítky vzorků. Co vidíte, to si i koupíte.

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni, abychom udrželi krok s novými technologiemi a trendy a doporučili vám jen ty nejkvalitnější podlahové materiály, které nejenže dlouho vydrží a jsou odolné vůči různým typům poškození, ale také svým designem lahodí vašemu oku.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s ohledem na požadavky. Nabídneme vám cenově dostupné podlahové krytiny a koberce. Realizujeme pokládky podlah v předem dohodnutých termínech, můžete se na nás spolehnout.

Svěřte se našim podlahářům se svými potřebami a odborně vám doporučíme vhodné krytiny a koberce do dětského pokoje, kuchyně, haly či kanceláře. Klademe důraz na individuální přístup, kvalitu materiálů a profesionální práci.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

PVC podlahy Vinylové podlahy Laminátové podlahy Plovoucí podlahy Masivní plovoucí podlahy Koberce Běhouny Kusové koberce Protiskluzové úpravy Stavební chemie Čisticí chemie

Služby

Prodej podlah a koberců Cenová kalkulace Příprava a uprava podkladu Pokládka podlah a koberců Montáž dveří vč. kování a zárubní Malířské a natěračské práce Poradenství

Značky

MAPEI Fatra Graboplast Vepo Gerflor Tarkett Ecoline Tajima Moduleo Conceptline Kingfloor

Kontakty

Telefony

+420 723 873 249 hlavní telefon

Emaily

K.Tecl@seznam.cz

Odkazy

www.podlaharstvitecl.cz

Kontakty

Pracovní doba:

Po 08:30 - 12
Út 8:30 - 12 13 - 16:30 Obyčejně
zavřeno Dnes
St 8:30 - 12 13 - 15 Obyčejně
zavřeno 20.02.2019
Čt 8:30 - 12 13 - 16:30 Obyčejně
zavřeno 21.02.2019
8:30 - 12 13 - 15 Obyčejně
zavřeno 22.02.2019
So zavřeno Obyčejně
zavřeno 23.02.2019
Ne zavřeno Obyčejně
zavřeno 24.02.2019

Klíčová slova

PVC podlahy vinylové podlahy laminátové podlahy plovoucí podlahy masivní plovoucí podlahy koberce podlahové krytiny podlahy podlahářství podlahové krytiny Chotěboř podlahářství Chotěboř heterogenní PVC homogenní PVC lepená vinylová podlaha zámková vinylová podlaha celovinyl vinylové dílce bukové podlahy dubové podlahy podlahy z javoru podlahy z jasanu parkety mozaikové podlahy podlahové palubky metrážové koberce běhouny kusové koberce Chotěboř koberce Chotěboř podlahy Chotěboř pokládka podlah Chotěboř podkládka koberců Chotěboř

Kategorie

Podlahové krytiny, podlahoviny Podlahář Koberce Podlahy

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka