FIALA - PRAHA s.r.o.

Profesionální pomůcky pro cukráře, pekaře i kuchaře.

0 (0 hodnocení)

+420 257 222 630

Popis činnosti

Hledáte velký výběr surovin pro pečení a zdobení? Navštivte jednu z našich poboček nebo nás navštivte prostřednictvím našeho e-shopu.

Naše firma je na českém trhu již od roku 1991. Na jaře roku 1992 jsme začali nabízet výrobky firmy MARTIN BRAUN, Backmittel und Essenzen KG, SRN jako výhradní dovozce této firmy.

Nabízíme esence a pasty, mnoho variant a chutí šlehačkových stabilizátorů typu ALASKA-Express pro výrobu lehkých krémů a typu MOUSSE na přípravu pěn z mléka nebo šlehačky. Také tmavá, hořká poleva MOHRENGLANZ skvělé kvality.

Dále nabízíme mnoho druhů prvotřídních čokolád, čokoládových ozdob, marcipán, fondány všech možných typů. Nejširší sortiment cukrářských pomůcek je možno zakoupit přímo v našich obchodech nebo v e-shopu.

Významnou komoditou firmy FIALA jsou profesionální pomůcky pro cukráře, pekaře i kuchaře. Pomůcky a malá zařízení, které tvořily doplněk v nabídce firmy, se staly významným prodejním artiklem.

Hlavní zásadou, stejně jako u surovin, je vysoká kvalita. Pouze kvalitní profesionální pomůcky jsou ve výrobě neocenitelným pomocníkem a vydrží vysokou pracovní zátěž. Jedná se zřejmě o nejširší sortiment tohoto speciálního druhu zboží v ČR, zákazník si může vybrat z katalogu, objednat telefonicky nebo v e-shopu.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Cukrářské pomůcky Cukrářské a gastronomické potřeby Obalový materiál Cukrářské suroviny a polotovary Čokoláda a čokoládové dekorace Dekorace na zdobení cukrářských výrobků aj. (svatební tématika)

Služby

Prodej Rozvoz Možnost objednání přes e-shop Přímý prodej v kamenných prodejnách Technologický servis

Značky

ISOMALT CHELLIES Martin Braun LUBECA Glitter Flakes CHOCOVIC Kabi Piping Gel Sparkle Gel Icing CRESCO LUIJCKX

Kontakty

Telefony

+420 257 222 630 hlavní telefon
+420 257 220 817 Tel.

Emaily

fiala@fialapraha.cz

Odkazy

www.fialapraha.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba:

Po 8 - 17
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 17
8 - 15
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Klíčová slova

esence krémy polevy čokoláda marcipán cukrářský e-shop cukrářské formy fondán cukrářské pasty cukrářské pomůcky ochucovací pasty pomůcky pro cukráře formy na pečení ISOMALT ozdoby na dort dortová sypání potravinářské fixy glukoza pečící přípravky potravinářské laky potahové hmoty ozdoby do pohárů

Kategorie

Cukrářská výroba Cukrář, cukrárna Cukrovinky Škroby a cukry rostlinné

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka