Garantovaný člen profesního sdružení

Ovocnářská farma Kareš Ostroměř

Rodinná ovocnářská farma Petra Kareše hospodaří na jižních svazích Chlumů v podhůří Krkonoš. Přinášíme Vám lahodné mošty poctivé ovocné chuti.

100 (1 hodnocení)

+420 777 711 870

Popis činnosti

Ovocnářská farma Petra Kareše hospodaří na jižních svazích Chlumů v podhůří Krkonoš. Převážná část sadů je vysázena v katastrálním území obce Ostroměř, která leží na silnici č. 35, 6 km od Hořic v Podkrkonoší.

Ostroměř je vám známa jako rodiště Eduarda Štorcha a filmového režiséra Karla Zemana. Přírodní klimatické podmínky jsou zde velmi vhodné pro pěstování ovoce i zeleniny.

Ovocné stromy se zde pěstovaly od nepaměti a zrodily se zde dvě významné ovocné odrůdy. Jednou z nich je Karešova srdcovka raná - vynikající odrůda rané třešně, kterou objevil náš děd, sadař František Kareš. Druhou je původní a nejznámější česká odrůda jabloně - Holovouské malinové, ze 2 km vzdálených Holovous.

Rodinná ovocnářská farma Petra Kareše pokračuje v rodinné tradici sadařů (ovocnářů), která nebyla dosud přerušena. V současné době obhospodařuje farma 40 ha ovocných sadů. Každým rokem je nejmodernější metodou prováděna nová výsadba, v sadech je vybudována velkoplošná závlaha, stále je modernizováno také technické vybavení farmy. Největší výměru sadů představuje výsadba jabloní a třešní, dále jsou zastoupeny švestky, hrušně, meruňky.

Svoji produkci zaměřuje farma na malé prodejce a spotřebitele. Dodávky ovoce od období sklizně až do měsíce dubna neomezeně po celý týden. Sady se nacházejí v pásmu hygienické ochrany vod, a tím je dána minimalizace použití chemikálií, farma produkuje kvalitní ovoce s nízkým obsahem škodlivin.

Dále se věnujeme výrobě moštu z našeho ovoce a ovoce také sušíme, a to třešně, meruňky, švestky, hrušky a jablka. Vyrábíme rovněž z ovoce džemy a povidla.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Čerstvý nebo pasterovaný mošt Jablečný mošt Jablečný odrůdový mošt Jablko s hruškou mošt Jablko se zázvorem mošt Jablko s celerem mošt Sušené třešně Sušené meruňky Sušené švestky Sušené hrušky Sušené jablka Džemy Povidla

Služby

Ovocnářská farma Výroba a prodej ovocných moštů Výroba a prodej džemů a povidel Sušení ovoce - křížaly

Značky

BAG-IN-BOX 100 % ovocná šťáva

Členství v profesních spolcích

Sispo ASZ

Certifikáty

Podkrkonoší – regionální produkt

Kontakty

Telefony

+420 777 711 870 hlavní telefon
+420 777 711 871 Mobil

Emaily

petrkares@gmail.com kares@ebfruit.com
nasmost440@gmail.com pracovní mail
kares@ebfruit.com kares@ebfruit.com

Odkazy

www.ebfruit.com
http://www.ovocnarskaunie.cz

Členství v profesním spolku

Ovocnářská farma Kareš Ostroměř je členem profesního spolku

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 07.12.2016 11:49
    Výborné ovoce a báječní lidé, mohu jen doporučit. Tom

Kontakty

Otevírací doba:

Po 08 - 16
Út 08 - 14
St 08 - 16
Čt 08 - 16 Dnes
08 - 16
So 08 - 14
Ne zavřeno

Pěkný den vše prodejna bude od 21.12. 2019 do 5. 1, 2020 zavřena všem děkuji za pochopení a přeji pěkné vánoční svátky a ještě lepší vykročení do nového roku 2020

Klíčová slova

ovoce pěstování ovoce prodej medu prodej jablek mošty sušené ovoce prodej moštu náš mošt ovocný mošt ovocnářská farma sušené ovoce 100% ovocný mošt ovocná šťáva ekologická farma ovocnářství moštárna čerstvý mošt pasterovaný mošt jablečný mošt ochucené mošty mošt Ostroměř ovoce Ostroměř ovocnářství Ostroměř ovocná šťáva Ostroměř náš mošt Ostroměř džemy povidla třešně meruňky švestky jablka křížaly

Kategorie

Ovoce a zelenina Mošty, moštárny Sady, ovocnářství Ovocnář

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA
  • American Express

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka