Veterinární klinika Kleisslova - pohotovost 24/7 jen pro akutní případy

Jsme nejstarší nově vzniklou klinikou pro malá zvířata s nonstop provozem. Nadstandardní vybavení nám pomáhá zajišťovat kvalitní péči.

58 (6 hodnocení)

+420 377 533 461

Popis činnosti

NONSTOP POHOTOVOST POUZE PRO AKUTNÍ PŘÍPADY 24/7!
Hledáte veterináře v Plzni? Pokud ano, hledat již nemusíte a přijďte k nám! Poskytujeme preventivní i terapeutickou péči, diagnostickou činnost a v neposlední řadě také veterinární poradenství. Zaměřujeme se zejména na léčbu psů a koček. Provádíme také výjezdy ke koním.

Pro naše klienty máme k dispozici 3 vyšetřovny, 2 operační sály, předoperační přípravnu a pooperační boxy. Máme vlastní laboratoř pro koprologické vyšetření, vyšetření moče, poševní cytologii, mikroskopické vyšetření ektoparazitů. Provádíme ortopedické operace, operace páteře, gynekologické operace, operace dutiny břišní či běžná interní vyšetření.

Jako jediná veterinární klinika v Plzni zajišťujeme pro Vás a hlavně pro Vaše zvířecí mazlíčky nepřetržitou veterinární pohotovost s přítomným lékařem a sanitní službu!

Možnost laboratorního hematologického vyšetření kdykoliv během 24 hodin i o sobotách a nedělích a konzultace se specialisty. Přístrojové vybavení: RTG, sonografie, ultrazvukové čištění zubního kamene, laserterapie, inhalační narkóza, ophtalmoskop, EKG.

V současné době máme tři moderně zařízené ordinační místnosti s bohatě vybavenou lékárnou. Při Vašem příchodu se můžete posadit do čekárny nebo v případě příznivého počasí využít lavičky v prostorách před klinikou. K parkování slouží parkovací místa před klinikou. Máme dva kvalitně vybavené operační sály septický a aseptický, rentgenologické pracoviště, hospitalizační místnost a sklad krmiv.

Jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale také králíčky a malé hlodavce. Jsme nejstarší nově vzniklou klinikou pro malá zvířata s nonstop provozem, který jsme zahájili již 1. 6. 1992.

Zajistěte svému zvířecímu společníkovi dlouhý, zdravý a spokojený život. Neváhejte se na nás obrátit!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Antiparazitika Speciální kosmetika Podpůrné přípravky Speciální dietní pamlsky

Služby

Pro naše klienty máme k dispozici 3 vyšetřovny, 2 operační sály předoperační přípravnu, pooperační boxy. Vlastní laboratoř pro koprologické vyšetření, vyšetření moče poševní cytologii, mikroskopické vyšetření ektoparazitů. Provádíme ortopedické operace, operace páteře gynekologické operace, operace dutiny břišní a běžná interní vyšetření. Možnosti konzultace se specialisty Fyzioterapie psů RTG, sonografie Ultrazvukové čištění zubního kamene Laserterapie, inhalační narkóza Ophtalmoskop, EKG Pojištění veterinární léčby psa

Značky

San Bernard PROCYTE CATALYST SNAP SHOT READER Aesculap Caiman PetExpert

Kontakty

Telefony

+420 377 533 461 hlavní telefon
+420 377 541 120 Fax

Emaily

veterinakz@volny.cz

Odkazy

www.veterinakleisslova.cz

Facebook

Hodnocení

Prostředí
62
Přístup lékaře
58
Odbornost
62
Ordinační doba, délka čekání
52
 • 95 od , 05.04.2019 17:12
  Dobrý den, chtěla bych poděkovat MVDr. Janouškové a MVDr. Bučkové. Do poslední chvíle bojovali o život mé milované Lilly, i když jsme včera dobojovali. Vaše práce byla skvělá. Děkuji vám za vše.
 • 100 od , 15.02.2018 23:00
  Absolutní spokojenost.
 • 10 od , 16.06.2017 13:21
  Nedoporučuji.

Kontakty

Působíme v okolí až 70 km od sídla

Ordinační hodiny

Po 08 - 12 14 - 18
Út 08 - 12 14 - 18
St 08 - 12 14 - 18
Čt 08 - 12 14 - 18
08 - 12 14 - 18
So nonstop
Ne nonstop Dnes

Sanitní veterinární služba Plzeň, NONSTOP na mobilu 603 186 816.

Klíčová slova

veterinář Plzeň koprologie cytologie hematologie zvířata laseroterapie RTG veterina veterinární klinika koně sanitní veterinární služba Plzeň dermatologie sonografie veterinární převozní sanitní služba fyzioterapie psů fyzioterapie koček veterinární klinika Plzeň Kleisslova klinika Plzeň veterinář Plzeň veterina Plzeň veterinář v Plzni veterinární pohotovost Plzeň ošetření malých zvířat Plzeň ošetření koní Plzeň ošetření koní v terénu Plzeň výjezdy ke koním Plzeň ošetření malých savců Plzeň fyzioterapie psů Plzeň veterinární léčba Plzeň

Kategorie

Veterinář Hospodářská zvířata Zvířata drobná domácí

Platební metody

 • hotově
 • faktura

Ověření řemeslníci

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka