Geodetické služby - Ing. Joel Šárovec a Karel Šárovec

V Geodézii Nymburk s.r.o. máme s geodetickými službami více než dvacet let zkušeností. Nabídneme Vám kompletní servis v oblasti geodetických prací.

0 (0 hodnocení)

+420 737 054 405

Ing. Joel Šárovec

Popis činnosti

Pokud právě hledáte kvalitního geodeta v Nymburce nebo jeho širokém okolí, dokážeme Vám v naší geodetické kanceláři pomoci.

Naše firma nabízí kompletní geodetické práce v katastru nemovitostí, ve výstavbě, mapování. Nabízíme vytyčování pozemků, zpracování geometrických plánů (pro vyznačení budovy, rozdělení pozemků, vyznačení věcných břemen ad.), vytyčování staveb (rodinné domy, průmyslové objekty, terénní úpravy ad.). Smlouvy o prodeji, smlouvy pro katastr nemovitostí.

Nabízíme dělení pozemků, věcná břemena, zpřesnění hranic pozemků, vytyčování hranic pozemků, podklady pro projekt (výškopisné a polohopisné plány ad.), vytyčování staveb (rodinné domy, výrobní haly, prefabrikované konstrukce), dokumentace skutečného provedení stavby, zaměření inženýrských sítí (dle směrnic správců), tvorba digitálního modelu terénu, výpočet kubatur, zaměření fasád.

Ať už se chystáte stavět nebo jen potřebujete rozdělit svůj pozemek, uděláme maximum pro to, abyste od nás dostali špičkový geodetický servis.

Věříme, že se službami naší společnosti budete spokojeni!

Produkty

Geometrické plány Dokumentace Digitální modely terénu Výpočet a zobrazení objemů Pasporty budov Vytyčení pozemků Podklad pro projekt

Služby

Zpracování geometrických plánů Zaměření budov a pozemků Věcná břemena Dělení pozemků Zpřesňování hranic pozemku Mapování Geodetické práce v inženýrské geodézii Vytyčování hranic pozemků

Kontakty

Telefony

+420 737 054 405 Ing. Joel Šárovec
+420 603 494 912 Karel Šárovec

Emaily

geodet.nbk@gmail.com

Odkazy

www.geodeti-nymburk.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka