Pavel Hrdina - Mediatel

Postaráme se o váš internet a vy se můžete bez starostí a s klidem věnovat svému podnikání.

100 (1 hodnocení)

+420 702 824 900

Pavel Hrdina

Popis činnosti

Více než 25 let pomáháme firmám se získáváním nových zákazníků. Naši specialisté se věnují jednotlivým oblastem online marketingu na plný plyn – jsme Premier partnerem Googlu (důležité Know how pro PPC a SEO), partnerem Facebooku, výhradním certifikovaným partnerem Yext a partnerem nebo členem odborných sdružení – SPIR, SIINDA, AMSP.

Pro firmy a živnostníky máme unikátní technologické řešení na podporu lokálního marketingu, které jim pomáhá zviditelnit se na internetu a oslovit správný typ jejich zákazníků a tímto pomáháme klientům zvýšit reálné tržby.

Dostaneme vaši firmu do Google map, navigací, mobilních aplikací, online katalogů - prostě všude tam, kde mohou vaše služby zákazníci hledat. Specializujeme se na Lokální marketing a Digital Presence Management.

Naše know-how, technologie a nástroje pomohou efektivně řídit informace o vaší firmě na internetu.

Pomůžeme Vám zvýšit zisk, nalezneme nové zákazníky, uspokojíme zákazníky stávající.
1. Společně s vámi na základě analýzy dat nalezneme unikátní propozice a komunikační témata.
2. Definujeme potřeby a formulujeme cíle.
3. Nastavíme cíle komunikace - ať již celkově, nebo jen vybraných částí internetového mixu.
4. Vždy začínáme firemních webových stránek. Pokud web nemáte, společně ho vybudujeme podle definovaných cílů.
5. Doporučíme nejvhodnější mix firemní digitální prezentace - místa, formy , techniky, nástroje.
6. Dohodneme oblasti spolupráce a převezmeme dohodnuté činnosti související s online marketingem.
7. Vytvoříme požadovaný obsah tak, aby byl atraktivní pro uživatele a na internetu lehce dohledatelný.
8. Zajistíme, aby vás zákazníci vždy našli. Umožníme jednoduchou aktualizaci firemních údajů. Postaráme se o rozšíření firemní prezentace všude tam kde vás zákazníci nejčastěji hledají.
9. Průběžně měříme výkon a ověřujeme plnění nastavených cílů.
10. Naplňujeme Vaše cíle.

Vyrábíme a realizujeme marketingové strategie na míru a s garancí. Pracujeme s vaší unikátní propozicí a odlišíme vás od konkurence. Budete více vidět.

Připravíme optimalizovaný web pro vyhledávače Google i Seznam (SEO) v designu vhodném i pro mobilní telefony a tablety. Webové stránky podpoříme Pay Per Click (PPC) kampaní Adwords a Sklik (SEM). Na sociálních sítích Vám vytvoříme nejen Facebook Fanpage, ale postaráme se i o fanoušky. Podpoříme značku společnosti na sociálních sítích G+, Twitter, LinkedIn, FourSquare, Pinterest.

Informace o vaší firmě jsme schopni nejen vytvářet a efektivně spravovat, ale také distribuovat na desítky zásadních míst na internetu. Prostřednictvím našich nástrojů můžete tyto informace jednoduše spravovat a distribuovat z jednoho místa vlastními silami.

S Mediatelem získáte komplexní marketingové služby na jednom místě. Vždy budete mít přehled díky přesným statistikám o návratnosti své investice.

Přivedeme vám více zákazníků!

Mezi naše další značky a projekty patří:
Online nástroj Mext.cz - https://www.mext.cz/
Online katalog ZlatéStránky.cz - https://www.zlatestranky.cz/
Platforma pro hledání kvalitních řemeslníků Mistři řemesel - http://www.mistriremesel.cz/
Multifunkční webové řešení Internet123.cz - http://www.internet123.cz/
Portál pro hodnocení firem Oblibometr - http://www.oblibometr.cz/

Kontakty

Telefony

+420 702 824 900 Pavel Hrdina

Emaily

phrdina@mediatel.cz

Odkazy

https://pavel-hrdina-mediatel.business.site/

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 11.10.2018 09:50
    Děkujeme za prezentaci pro nás nových informací z oblasti online problematiky a hlavně navrhnutí řešení kontroly a správy dat o naší firmě.

Kontakty

Působíme v okolí až 50 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 09 - 18
Út 09 - 18 Dnes
St 09 - 18
Čt 09 - 18
09 - 18

Klíčová slova

aplikace do mobilu Brno digitalni agentura Brno reklama Brno marketing Brno online marketing Brno web Brno seo Brno ppc bezplatná konzultace direct marketing Digitální agentura Morava Digitální agentura Digitální agentura Brno firemni identita firemní komunikace firemní informace firemní zápis firemní školení firemní stránky firemní profil firemní zápis firemní komunikace facebook stránky facebook reklama facebook školení facebook marketing facebook propagace Google PPC kampane Google post Google Maps Google reklama Google My Business Google Katalogy Google propagace Google zviditelnění Google ověřený zápis Google vizitka GPS digital presence digitalni presentace Internet internetove stranky internetovy marketing internetova prezentace internetové stránky internetová prezentace internet pro firmy internetové poradenství Brno lokální marketing mediální agentura Brno medialni agentura Marketing marketingové řešení marketing Brno marketingové poradenství Brno MEDIATEL MEDIATEL mediální agentura Mext marketingové kampaně marketingová kalkulačka navigace Online marketing online reklama online komunikace online propagace online nastroje Brno online správa webu online marketingové poradenství Brno ověřený zápis Brno online katalog online vyhledávání online kampaně online školení poradenská činnost poradenství zákaznická podpora PPC ppc reklama ppc kampaně propagace na internetu podpora živnostníků profesionální 3D prohlídka responzivní webové stránky tvorba webových stranek Brno skoleni ppc Brno skoleni marketing Brno skoleni seo Brno správa firemních údajů Brno sprava kampani na socialnich siti SEO seo optimalizace online sociální sítě výroba webu video marketing virtualni prehlidka 360 webové stránky webové nástroje website copywriter website

Kategorie

Marketing - poradenství Internet - webdesign Inzertní agentury a služby Propagace Reklama - agentury Reklama - speciální služby Reklama - materiály a technologie Grafici - designéři Marketing - direct marketing

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka