STATICS plus s.r.o.

Nemusíte stavět znovu, pomůžeme zachovat původní stavby.

0 (0 hodnocení)

+420 608 854 283

Popis činnosti

Zabýváme se řešením statických poruch zdiva, podlah, stropů a zesilování podkladů. Máme připravený ucelený systém oprav poruch na zdivo z cihelné, kamenné, smíšené či betonové konstrukce pomocí helikální výztuže „Brutt Saver“ a vhodného injektážního systému.

STATICS plus s.r.o. byla založena po mnoha letech působení v oblastech sanací železobetonových konstrukcí a řešením statických poruch.

Pro realizaci máme připravený tým zkušených techniků a odborně zaškolených pracovníků. Jednoduché aplikace řešíme pomocí vlastního návrhu. V případě náročnějších aplikací a poruch spolupracujeme se zkušenými statiky s autorizací.

Vypracování a návrh statického posudku je zpoplatněno, v případě realizace dle navrženého posudku naší společností je poskytnuta sleva z realizační ceny až do výše ceny statického posudku. Samotná technická prohlídka naším technikem je bezplatná do okruhu 100 km od našeho sídla.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Mikropiloty Opěrné zdi Injektáže Ocelové výztuže Statické posudky

Služby

Sanace železobetonových konstrukcí Řešení statických poruch Poruchy zdiva Oprava poruch podlah a stropů Zesilování základů a stabilizace podloží Vypracování statického posudku

Kontakty

Telefony

+420 608 854 283 hlavní telefon

Emaily

statix@post.cz

Odkazy

www.staticsplus.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka