ELPLAST Hradec Králové a.s.

Distribuce plastových rozvaděčů a skříní pro distribuci a měření spotřeby elektřiny a plynu velkoobchodům, ale i koncovým zákazníkům.

0 (0 hodnocení)

+420 495 451 408

Popis činnosti

Společnost ELPLAST Hradec Králové a.s. se již od roku 1997 zabývá distribucí plastových rozvaděčů a skříní pro distribuci a měření spotřeby elektřiny a plynu.

Nabízíme kompletní sortiment plastových skříní a rozvaděčů, které využije jak distribuční společnost, tak především koncový zákazník, který potřebuje připojit k síti odběrné místo – tedy dům, byt, chatu, garáž atp. Hlavní výhodou naší nabídky je možnost vytvoření kompletní sestavy (elektroměrový rozvaděč, přípojková skříň, plynoměrová skříň) pro připojení a měření, shodné rozměry, barvou a designem.

Na zakázku vyrábíme také rozvaděče pro nepřímé měření spotřeby elektrické energie, které jsou určeny pro odběrná místa se speciálními požadavky na připojení. Spolupracujeme se třemi největšími výrobci plastových rozvaděčů v ČR, a to společnostmi ELPLAST – KPZ Rokycany, spol. s r.o., DCK Holoubkov Bohemia a.s. a ESTA, spol. s r.o.

Kromě standardních katalogových rozvaděčů zajišťujeme i zakázkovou výrobu rozvaděčů pro více měření, rozvaděčů nepřímého měření, rozvaděčů RVO, stavebních a zásuvkových rozvaděčů. Jsme schopni dodat také náhradní díly k rozvaděčům našich dodavatelů.

Typickým zákazníkem jsou velkoobchody s elektromateriálem, avšak díky rozsáhlým skladovým zásobám jsme schopni flexibilně řešit i potřeby koncových zákazníků.

Naše výrobní divize ELPLAST HK a.s., provozovna Trutnov, je zaměřená na výrobu zařízení určených k čištění odpadních vod, septiků, jímek, nádrží na dešťovou vodu, dále nabízíme plastové bazény a zahradní jezírka dle požadavků zákazníka.

Zákazníci ze Slovenské republiky se mohou obrátit na naší pobočku Elplast-SR s.r.o., Hruštín 49, p.Mišánik 00421 903 410 160, eim@orava.sk.

Neváhejte nás oslovit a využít naší nabídky ještě dnes.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Elektroměrové rozvaděče do 80A Elektroměrové rozvaděče nad 80A Pojistkové skříně Plynoměrové skříně (HUP) Sestavy pro rodinné domy Rozpojovací jistící skříně Rozvaděče veřejného osvětlení (RVO) Stavební a zásuvkové rozvaděče Skříně s přepěťovou ochranou Prázdné skříně a pilíře Elektroinstalační materiál Příslušenství Pojistkové hlavice Porcelánová svítidla Pojistkové spodky Ochranné svorkovnice Závitové pojistky Pojistkové doteky Nožové pojistky Válcové pojistky Odpínače pro válcové pojistky Příchytky Niedax Výzbroje do stožárů VO

Služby

Distribuce rozvaděčů a skříní Měření spotřeby elektřiny a plynu Zakázková výroba

Značky

KPZ Rokycany, spol. s r.o. DCK Holoubkov Bohemia a.s. ESTA, spol. s r.o. E.L.B. ELEKTRO L'UDIB BÁHOŇ-ČR a.s. ELPLAST Hradec Králové a.s. - výrobní divize

Certifikáty

Kontakty

Telefony

+420 495 451 408 hlavní telefon
+420 495 451 224 Tel.

Emaily

elplast.odb@elplasthk.cz
info@elplasthk.cz

Odkazy

www.elplasthk.cz
www.elplasthk-trutnov.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka