Garantovaný člen profesního sdružení - Malíři a natěrači Karel Zukal

Co znamená pečeť Garantovaný člen profesního spolku?

Pečeť Garantovaný člen profesního spolku jsou pravidelně aktualizované a ověřené informace v profilu společnosti katalogu MistřiŘemesel.cz. Specializovaní zaměstnanci Mediatel.cz (provozovatel portálu) uvedené informace kontrolují a prověřují jejich platnost a pravdivost dle veřejně dostupných informací.

Tato pečeť provází všechny řemeslníky a firmy, kteří jsou členy některého ze zapojených profesních spolků – cechu, asociace, sdružení, svazu nebo společenstva a jsou těmito profesními spolky OVĚŘENI jak z pohledu profesní způsobilosti, tak z pohledu aktuálnosti a správnosti kontaktů.

Profesní spolky jsou garantem profesního vzdělávání členů, udržení a kontinuálního růstu odbornosti s ohledem na moderní technologie, materiály a pracovní postupy. Usilují o kvalitu a čistotu řemesla a zásady slušného a čestného chování jejich členů.

Katalog MistřiŘemesel.cz umožňuje všem firmám – členům profesních spolků získat na stránku svého firemního profilu pečeť GARANTOVÁNO. Pokud jste svoji firmu v katalogu MistřiŘemesel.cz nenašli, můžete ji sami jednoduše zdarma přidat vyplněním krátkého formuláře.

Pro získání pečeti GARANTOVÁNO kontaktujte naši infolinku na telefonním čísle 841 12 12 12 nebo e-mailu info@mediatel.cz.

Jak vložit pečeť "Garantovaný člen profesního spolku - Malíři a natěrači Karel Zukal" na vlastní webové stránky?

Každý HTML kód je generován na základě firemního profilu v katalogu MistřiŘemesel.cz.

Pro vložení pečeti GARANTOVÁNO na své webové stránky zkopírujte následující HTML kód a vložte kamkoli do svých webových stránek.

Velikost pečeti GARANTOVÁNO si můžete jednoduše nastavit pomocí šipek. URL odkaz pečeti GARANTOVÁNO vložené na vaše webové stránky je automaticky nastaven na firemní profil v katalogu MistřiŘemesel.cz.

Pokud si nejste jisti správným nastavením, kontaktujte svého správce webu.

Html kód

<a href="http://www.mistriremesel.cz/profil/H1405382" title="Mal&#237;ři a natěrači Karel Zukal">
    <img src="http://www.mistriremesel.cz/widget/garantovano/H1405382" width="300" height="300" alt="Mal&#237;ři a natěrači Karel Zukal" />
</a>

Změnit velikost pečeti Garantováno

Zvolte velikost pixelů

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka