STŘECHY Křížek s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 608 943 958

Akční nabídka

Popis činnosti

Pokrývačské práce: šikmé střechy, betonové krytiny, pálené krytiny, vláknitocementové krytiny. Rovné střechy, balkony, terasy. Klempířské práce: LINDAP, RANNILA, MERA, švédské plechy. Klempířské práce, tesařské práce, střešní okna. Pergoly na zakázku, výroba zahradních altánů na zakázku. Zajištění odvozu suti vlastní dopravou. Montáž hydroizolací Fatrafol. Střešní fólie FATRAFOL. dlouhodobě odolávají působení slunečního záření, jejich základní funkční vlastnosti se podstatně nemění v rozsahu teplot od -30°C do +80°C a jsou zpracovatelné za teplot od -5°C do +40°C, bez poškození snáší i velmi náhlé a opakované střídání teplot.

Naše firma se s úspěchem věnuje oboru pokrývání, klempířství a tesařství od roku 1992. Zdarma Vám poradíme a zpracujeme cenovou nabídku. Montáž hydroizolací FATRAFOL. Střešní fólie FATRAFOL dlouhodobě odolávají působení slunečního záření, jejich základní funkční vlastnosti se podstatně nemění v rozsahu teplot od -30°C do +80°C a jsou zpracovatelné za teplot od -5°C do +40°C, bez poškození snáší i velmi náhlé a opakované střídání teplot.

Produkty

betonové krytiny pálené krytiny vlákninocementové krytiny

Služby

pokrývačské práce tesařské práce klempířské práce

Kontakty

Telefony

+420 608 943 958 hlavní telefon

Odkazy

http://www.strechy-krizek.cz website

Kontakty

Klíčová slova

Fatrafol střešní okna hydroizolace střešní tašky pokrývačské práce

Kategorie

Pokrývač Střechy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka