Garantovaný člen profesního sdružení

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

0 (0 hodnocení)

+420 547 120 661

Akční nabídka

Popis činnosti

Výuka na naší škole rozhodně nudit nebude. Učebnice nahrazujeme moderními výukovými metodami - elektronické učebnice a cizojazyčné online slovníky.

Na výuce spolupracujeme s cechy, stavebními koncerny, společenstvy, sdruženími a živnostníky (např. Metrostav, RWE, Komfort, Thermona, …).
Naši žáci také vykonávají odborný výcvik formou stáží a formou individuálního výcviku u spolupracujících firem už během studia.

Naše úsilí při výchově a vzdělávání mladých řemeslníků trvale doplňuje i spolupráce s řadou sponzorů – velkých domácích a zahraničních stavebních firem, které žákům poskytují vše potřebné k výuce i odborné praxi.

Moderní a komplexně vybavený areál se nachází v klidném prostředí západní městské části Bosonohy. Je snadno dostupný prostředky IDS ze středu města. Součástí areálu je vše potřebné pro výuku i vyžití žáků ve volném čase - budovy pro teoretické vyučování, nově vybudované dílny pro odborný výcvik, tělocvična s posilovnou, několik venkovních hřišť, jídelna a domov mládeže poskytující ubytování.

Služby

výuka

Kontakty

Telefony

+420 547 120 661 hlavní telefon
+420 547 120 641 Alt

Emaily

sekretariat@soubosonohy.cz

Odkazy

www.soubosonohy.cz website

Členství v profesním spolku

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace je členem profesního spolku

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 70 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 7 - 15
Út 7 - 15
St 7 - 15
Čt 7 - 15 Dnes
7 - 15

Klíčová slova

stavební střední odborná škola stavební řemesla

Kategorie

Školy střední Školy se soukromým vyučováním

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka