Garantovaný člen profesního sdružení

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov

0 (0 hodnocení)

+420 487 764 965

Popis činnosti

STUDUJTE DESIGN SKLA! Škola nabízí unikátní střední umělecké vzdělání na nejstarší sklářské škole na světě v oboru Výtvarné zpracování skla a světelných objektů v těchto zaměřeních: Malování skla, Broušení skla, Rytí skla, Design světelných objektů, Restaurování osvětlovadel, Sklo v architektuře, Grafický design, Průmyslový design, Informační technologie. K dispozici jsou vybavené dílny pro zpracování skla a konstrukci svítidel.

Dále je škola vybavena výpočetní technikou pro přípravu a podporu návrhů, grafiky a zpracování technické dokumentace. Speciality – grafický tablet, řezací plotr, Airbrush, sítotisk, vitrografie, pískování a další.

Studium oborů je propojeno s praxí u spolupracujících firem např. Preciosa, Crystalex, Ajeto a další. Absolventi se uplatní bez problémů na trhu práce jako výtvarníci, designéři i konstruktéři a vedoucí nejen ve sklářských oborech. Obor je čtyřletý s maturitou a k přijetí ke studiu je jen talentová zkouška. Možnost stravování a ubytování v Domově mládeže, volnočasové aktivity.
Možno domluvit individuální návštěvu nebo workshop.

Dny otevřených dveří sledujte na www.czech-glass-school.cz

Služby

výtvarné zpracování skla stravování, ubytování volnočasové aktivity

Kontakty

Telefony

+420 487 764 965 hlavní telefon
+420 739 633 703 sekretariát

Emaily

supss@supss-ks.cz
kronikova@supss-ks.cz

Odkazy

http://www.czech-glass-school.cz

Členství v profesním spolku

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov je členem profesního spolku

Kontakty

Klíčová slova

sklářská škola uměleckoprůmyslová škola design skla

Kategorie

Školy střední

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka