Ateliér Hlubina - Jiří Zerzoň

Reportážní, dokumentární, sportovní a průmyslová fotografie.

0 (0 hodnocení)

+420 604 527 458

Popis činnosti

Nabízím fotografování reportáží po celém území ČR (zaslání fotografií z místa konání do redakcí), dokumentární, sportovní a průmyslovou fotografii.

Dále pak portrétní fotografie vrcholového vedení pro výroční zprávy, profily firem, reportáže z návštěv obchodních partnerů, důležitých hostů, fotografování v průmyslových provozech apod.

Individuální a vstřícný přístup, pevné ceny, zkušenosti, archivaci fotografií, retuš fotografií. Ve spolupráci s kolegy, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve svých oborech, mohu nabídnout kompletní zpracování zakázky od grafických návrhů, sazby a tisku dokumentů až po sepsání PR článků. Od roku 2014 jsem členem Asociace profesionálních fotografů ČR.

Fotografií se zabývám od roku 1988. V roce 1998, po ukončení studia na LK v Ostravě jsem začal externě spolupracovat s celostátními a regionálními deníky (Blesk, Deník Svoboda (dnešní Moravskoslezský deník)). Od roku 2000 jsem fotograf na volné noze a spolupracuji s týdeníky, měsíčníky, firemními časopisy, reklamními a PR agenturami po celém území ČR.

Více naleznete na mých www stránkách.

Produkty

Architektura a interiéry Průmyslová fotografie Reportážní a dokumentární fotografie Lidé Svatební fotografie Sportovní fotografie

Služby

Fotografování reportáží Fotografování v ateliéru Fotografování v exteriéru

Kontakty

Telefony

+420 604 527 458 hlavní telefon

Emaily

foto@zerzon.cz

Odkazy

www.zerzon.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka