Popis činnosti

Jsme stavební firma, která se specializuje na izolace - tepelné, akustické a vzduchotěsné. Převážná část našich zakázek je aplikována foukanou celulózovou izolací CLIMATIZER PLUS. Dále pronajímáme stavebního lešení ALFIX a pojezdové věže ALUFIX.
Jsme výrobci nosných kovových konstrukcí pro sanitu ( pro umývadla, pisoáry, WC, baterie atd.) do sádrokartonových konstrukcí. Jsme i výrobci distančních plastových podložek pro vyrovnání nerovností pod zakládací lišty při zateplení fasády.

Společnost s bezmála již 25-ti letými zkušenostmi poskytuje svým zákazníkům ve stavební oblasti ucelený systém služeb a řešení.

Již několik let vlastníme certifikát ISO, který každý rok úspěšně obhajujeme. K prováděným pracím vlastníme certifikáty a jsme odborně proškolení.

Kontakty

Telefony

+420 491 483 250 hlavní telefon
+420 725 090 686 Alt

Emaily

info@toth-sro.cz

Odkazy

http://www.toth-sro.cz website

Členství v profesním spolku

T Ó T H , s.r.o. je členem profesního spolku

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 14 Dnes
Út 8 - 14
St 8 - 14
Čt 8 - 14
8 - 14

Otevřeno na provozovně mimo sjednané schůzky je zpravidla od 8hod. do 14hod. V případě potřeb řešení z a k á z e k je ZAVŘENO!! Nutno zaslat email, sms, ..

Klíčová slova

tepelné izolace Hronov zvukové izolace Hronov vzduchotěsné izolace Hronov podložky Hronov fasádní lešení Hronov pojízdné věže Hronov konstrukce pro sanitu dokončovací práce Hronov stavební činnost Hronov projekční činnost Hronov obchodní činnost Hronov foukané izolace

Kategorie

Stavební firmy, společnosti Izolace tepelné Stavebnictví - dokončovací práce Izolace zvukové

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka