INSTAMONT - Vladimír Jaňour

Čištění kanalizace, revize potrubí TV kamerou Vladimír Jaňour, Beroun-Hořovice.

0 (0 hodnocení)

+420 603 515 447

Popis činnosti

Naší specialitou je strojní čištění kanalizace a revize potrubí TV kamerou. Tento postup je velice přesný a finančně uspokojivý zejména při posouzení technického stavu potrubních rozvodů po vykonaném zásahu.

Dodávky a montáže technických zařízení budov, a to především plynových kotelen, topných systémů, plynovodů a ohřevu TÚV včetně potřebné elektroinstalace a regulace.

Prodej a montáž veškerého instalatérského a topenářského zboží - rozvody teplé a studené vody, kanalizace, topení, podlahového topení a podlahových konvektorů, montáž a prodej kotlů (plynové, elektrické, na tuhá paliva), bojlerů.

Produkty

Tepelná čerpadla Kotle na pelety, uhlí Plyn. kotle Zplyn. kotle na dřevo a pelety Elektrokotle

Služby

Čištění kanalizace Revize potrubí Topenářské práce

Značky

Viessmann Viadrus Buderus Atmos Verner Vaillant Progherm Junkers Enbra Ekokomfort Dakon Rehau Očenášek Kermi Jika Ravak Teiko Novaservis Grundfos Graf Wilo Pipelife Sanit Geberit Hansa Alfea Daikin Altherma Rothenberger Hutterer - Lechner Baxi Varimatik Ecoscrool Korado Quinn Minib Giacomini DZD KKH Gelco Vagnerplast Sanswiss Intedoor Hansa Tece Geminox, Brilon

Kontakty

Telefony

+420 603 515 447 hlavní telefon

Emaily

info@instamont.cz

Odkazy

www.topeni-horovice.cz
www.instamont.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

dle dohody

Klíčová slova

topení plyn tepelná čerpadla kanalizace automatické kotle

Kategorie

Instalatér Topenář Topení

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka