Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o.

Výběr pohřební služby je výhradně na Vás, na Vašem uvážení a rozhodnutí.

0 (0 hodnocení)

+420 585 223 290

Popis činnosti

Pohřební služba MISERICORDIA poskytuje komplexní služby v pohřebnictví již od roku 1992. Poskytujeme převoz zesnulého po celé ČR 24 hodin denně.

Výběr pohřební služby je výhradně na Vás, na Vašem uvážení a rozhodnutí. Nejste povinni sjednávat obřad u pohřební služby, která byla přivolána k převozu nebo odvozu zesnulého.

Zajistíme poslední rozloučení v krematoriu, kapli, na místním hřbitově či v kostele. Obstaráme dopravu na pietní rozloučení pro pozůstalé a smuteční hosty. Pořizujeme videa nebo fotografie z posledního rozloučení. Vyřídíme všechny náležitosti pohřbu do země, pohřbu žehem a převozy

Na centrále společnosti přijímáme a vyřizujeme objednávky i v sobotu. Objednávky vyřizujeme po dohodě i v místě bydliště.

Parkoviště pro PÚ MISERICORDIA – Pavelčákova 14 se nachází ze zadní části budovy - je to placené parkoviště. Parkovné proplácíme.

Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, naši pracovníci Vám poradí se vším od výběru obřadní síně přes smuteční řeč až po volbu lampy na hrob, vše podle Vašich představ a finančních možností.

Produkty

Květinové dary Parte Rakve Ozdobné schránky Svítilny

Služby

Komplexní služby v pohřebnictví Tuzemská i zahraniční přeprava zesnulých 24 hod. Zajištění smutečních obřadů Zajištění živé i reprodukované hudby Doprava Smuteční pohoštění Vyřízení administrativy Prodej rakví a obalů na urny Otevírání hrobů, exhumace i čištění hrobů Vytvoření parte a jeho vystavení

Kontakty

Telefony

+420 585 223 290 hlavní telefon
+420 585 223 850 Fax
+420 602 571 565 Mobile

Emaily

info@misericordia.cz
misericordia@razdva.cz

Odkazy

www.misericordia.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka