GARD&N - Ing. Ladislava Nagyová

Navrhujeme a vytváříme místa k zastavení a odpočinku, budujeme pěšiny a stezky lemované alejemi ovocných stromů.

0 (0 hodnocení)

+420 572 542 969

Popis činnosti

Nabízíme komplexní projekční, realizační a poradenské služby v oboru zahradní a krajinářské architektury i navazující odbornou péči o zeleň.

Dokážeme vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům a přáním našich zákazníků. Vytváříme zahrady rodinných domů pro soukromé osoby a realizujeme rozsáhlé zakázky pro firmy i veřejnou správu.

Nabízíme stavby drobné zahradní architektury (gabiony, okrasná a koupací jezírka, travní koberce, zahradní osvětlení, automatické závlahy, kosení trávníků, údržba zahrad, krajiny, veřejná zeleň, komunitní plánování, přírodní zahrady.

Jsme schopni vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům a přáním našich zákazníků, a to jak soukromým osobám, firmám, tak i složkám veřejné správy.

Nabízíme celoroční údržbu všech sadovnických úprav. Údržba představuje ošetření zeleně a všech technicko-provozních zařízení, která jsou součástí zahradní úpravy. Nabízíme vypracování individuálních údržbových plánů, které odráží všechny nutné úkony a množství času, které je klient ochoten věnovat údržbě vlastní zahrady.

Naším cílem je klientům přinést maximální kvalitu servisu v potřebných agrotechnických lhůtách.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Okrasná jezírka Koupací jezírka Stavby drobné zahradní architektury Zahrady Parky Zahradní stavby

Služby

Projektování zahrad Projektování veřejných ploch Projektování parků Realizace zahradních ploch Údržba zahrad

Kontakty

Telefony

+420 572 542 969 hlavní telefon
+420 777 743 026 Mobile

Emaily

garden.uh@gmail.com

Odkazy

http://www.garden-uh.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka