Luděk Med - malby, nátěry, tapety

Natěračské a malířské práce poskytujeme od roku 2001, oboru rozumíme, dokážeme klientovi poradit a vždy odvedeme kvalitní práci.

0 (0 hodnocení)

+420 606 463 536

Popis činnosti

Volá Váš byt, kancelář nebo prodejna po výmalbě? Jste z Havlíčkova Brodu, Humpolce, Jihlavy, Pelhřimova či okolí a hledáte zkušeného malíře či natěrače, který svou práci odvede rychle a kvalitně? Už nehledejte.

Firma malířství a natěračství Luděk Med se specializuje na kompletní malířské a natěračské práce nejen v kraji Vysočina, ale po dohodě také po celé ČR. Praxi v oboru máme již 20 let. Naši práci odvedeme vždy nejen rychle, ale hlavně se řídíme heslem: „ Kvalitně maximum zakrytí minimum znečištěné plochy.“

Zajistíme nátěry oken, dveří, zábradlí, soklů, radiátorů, podlah a také dřevěných štítů. Problémem pro nás nejsou ani větší zakázky zahrnující výškové práce - nátěry fasád, oplechování, okapů, svodů, lešení apod. Poskytujeme služby v oblasti tapetování.

Pokud Vás nabídka našeho malířství zaujala, kontaktujte nás!

Služby

Malování bytů, kanceláří, škol atd. Nátěry Tapetování Fasády Podhledy

Kontakty

Telefony

+420 606 463 536 hlavní telefon

Emaily

med.ludek@seznam.cz

Odkazy

www.malir-havlickuvbrod.cz

Kontakty

Klíčová slova

malování- malíř pokojů nátěry tapetování nátěr fasády nátěr dveře, okna

Kategorie

Malíř, lakýrník

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka