Popis činnosti

Předmětem činnosti naší společnosti jsou zakázky od generálních oprav elektroinstalace nájemních domů až po rozvodny 35 kV; domovní a průmyslové elektroinstalace, elektroinstalace ve zdravotnických zařízeních, hotelových a společenských zařízeních, obchodních domech; vnitřní i venkovní rozvody slaboproudu i silnoproudu, EZS, EPS, STA, SAT, telefonní systémy, měření a regulace, trafostanice VN, výchozí revize a revize elektrických zařízení. Naše firma dodává svým zákazníkům všechna běžná telekomunikační zařízení.
ELMONT GROUP, a.s. provádí komplexní analýzu a diagnostiku pomocí termovizní kamery v oblasti energetiky, elektrotechniky, průmyslu, automatizace, bezpečnostních aplikací a fotovoltaických elektráren. Kompletní realizace EZS elektronické zabezpečovací systémy na míru. Kamerové systémy (CCTV), strukturované kabeláže.
Plán, návrh nových elektroinstalací.
Kompletní elektromontáže na míru.
Renovace starých elektroinstalací, opravy a revize elektroinstalací.
Zajistíme dodávky, instalace a servis elektroinstalace bez omezení napětí, elektroinstalace i v prostorech s nebezpečím výbuchu.

Produkty

přípojky VN, NN zásuvkové rozvody systémy vnitřního i vnějšího osvětlení hromosvody pasivní a aktivní telekomunikační systémy telefonní systémy rozvodny a transformovny VN systémy zajištěného napájení dieselgenerátory, UPS vnitřní a vnější kabelové rozvody NN vnitřní a vnější kabelové rozvody VN

Služby

elektroinstalace bez omezení napětí elektromontáže revize elektroinstalací a elektrických zařízení servis a opravy elektroinstalací renovace elektroinstalací plány a návrhy elektroinstalací elektromontáže silnoproudých rozvodů telekomunikační systémy - dodávky a instalace měření a regulace přístupové systémy diagnostika termovizí EZS elektronické zabezpečovací systémy Elektrická požární signalizace EPS Datové sítě Kamerové systémy (CCTV)

Značky

SIEMENS JVC MÖLLER DALLMAIER PELCO ESSER TYCO ABB SCHRACK Galaxy Concept Dominus Millenium Paradox Orbit Jablotron

Kontakty

Telefony

+420 541 246 396 hlavní telefon
+420 541 242 796 Alt

Emaily

radek.kubina@elmontgroup.cz
elmontgroup@elmontgroup.cz

Odkazy

www.elmontgroup.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka