Garantovaný člen profesního sdružení

STAVO-G spol. s r.o. - SÁDROKARTON

0 (0 hodnocení)

+420 327 515 128

Popis činnosti

Provádíme sádrokartonářské práce, zateplování fasád, míchání barev a tónování, půdní vestavby, minerální podhledy. Naší specializací jsou montáže půdních vestaveb, příček, předsazených stěn, oblouků, prostorových konstrukcí, kleneb, osvětlovacích ramp pro nepřímé osvětlení. Dále provádíme montáž sádrokartonových podhledů a zavěšených podhledů z kazet ARMSTRONG, THERMATEX, OWA, INTALITE, DONN, ECOPHON a další, a to včetně svítidel.
Provádíme podlahy na suchý podsyp ze sádrokartonu, CETRIS desek a dřevotřísky. Zde je možno několik variant - nutno konzultovat na místě.
Do půdních vestaveb jsme schopní zajistit dodávku a montáž střešních oken VELUX.
Firma STAVO-G spol. s r.o. je držitelem certifikátu na montáž sádrokartonového systému KNAUF a RIGIPS, vydaný Cechem sádrokartonářů ČR, dále Certifikát na montáž systému LAFARGE a protipožárního systému PROMAT.
Jsme zařazeni do programu Zelená úsporám.
Zateplování fasád.
Provádíme dodatečné zateplení budov všemi dostupnými a obvyklými způsoby (polystyren, vata). Naše firma nabízí širokou paletu barev a variabilitu struktury vrchní omítky. Každý dům potřebuje jinou izolaci, má jinak izolačně schopná okna, proto je nutná konzultace na místě. Cenová nabídka po zaměření ZDARMA.

Kontakty

Telefony

+420 327 515 128 hlavní telefon
+420 602 280 666 další telefon
+420 327 511 734 FAX
+420 602 288 039 mobilní telefon

Emaily

info@stavo-g.cz

Odkazy

http://www.stavo-g.cz

Členství v profesním spolku

STAVO-G spol. s r.o. - SÁDROKARTON je členem profesního spolku

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka