A-mal Malát

aručujeme odpovědnost, kvalitu a spolehlivost, dodržujeme zásady a stanovy Malířského Cechu.

0 (0 hodnocení)

+420 603 820 955

Popis činnosti

Hledáte malířskou firmu, která Vám vymaluje byt rychle a kvalitně? Obraťte se na nás. Malířské práce provádíme v okolí Hradce Králové.

Díky svým dosaženým schopnostem a dovednostem v oboru Vám nabízíme kvalitní malířské služby a vše s nimi spojené. Zajistíme malování pokojů, celých bytů i malování nebytových prostor. Po vymalování provádíme úklid. Při výkonu naší práce používáme výrobky a materiály osvědčených značek. Dále provádíme nátěry střech a fasád. Nabízíme služby za příznivé ceny.

Zaručujeme odpovědnost, kvalitu a spolehlivost, dodržujeme zásady a stanovy Malířského Cechu. Pro lepší inspiraci, ale i orientaci v barvách a v materiálech Vám zdarma zapůjčíme vzorníky.

V tomto oboru Vám nabízíme naše dlouholeté zkušenosti v realizaci menších, ale i větších zakázek. Zdarma Vám rádi poskytneme odborné i technické poradenství. Zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku a nabídneme optimální řešení.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Sádrokartony Minerální podhledy

Služby

Malířské práce Natěračské práce Nátěry střech Malby a nátěry společných sklepních prostor Štěrkování podlahy Zateplení vnějších plášťů Pokládka koberců a podlah Drobné zednické práce Sanační práce Úklidové práce

Kontakty

Telefony

+420 603 820 955 hlavní telefon

Emaily

libormalat@seznam.cz
a-mal@email.cz

Odkazy

http://www.a-mal.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka