Kovovýroba DZ s.r.o.

Zakázková výroba strojů a zařízení Karlovy Vary.

0 (0 hodnocení)

+420 353 825 155

Popis činnosti

Hledáte firmu, která se zabývá kovovýrobou nebo zámečnickou výrobou? Obraťte se na nás!

Společnost Kovovýroba DZ s.r.o. je ryze česká soukromá společnost působící v oboru výroby jednoúčelových strojů a zařízení, nástrojařské výroby a svařování. Byla založena v roce 2006 a její tradice navázala na 20letou činnost zakládajících členů firmy jako fyzických osob, na jejich bohaté zkušenosti a dobrou znalost oboru.

Zakázky zpracováváme s pomocí moderních CAD systémů Solidworks 2012 a Autocad, elektrokonstrukce E-plan P8 a Simatic S7-300. Systémové nastavení a vyhotovení dokumentace dle potřeb zákazníka. Kromě spolupráce s řadou českých firem provádí naše firma konstrukční práce pro zahraniční společnosti z Německa.

Nabízíme přesnou zámečnickou výroba dílů, sestav strojů a zařízení dle vlastních návrhů a dle přání zákazníka. Vše ve vysoké přesnosti a kvalitě, včetně požadované konečné povrchové úpravy.

Dále se zabýváme výrobou rotačních i nerotačních součástí s použitím jak klasických metod kovoobrábění, tak i progresivních CNC a EDM technologií. Přesné obrábění všech běžných materiálů pro malo a středněsériovou výrobu.

Společnost disponuje vlastní konstrukční kanceláří a je zaměřena na zakázkovou výrobu. V současné době zaměstnává 20 stálých kvalifikovaných pracovníků.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Formy Jednoúčelové stroje a zařízení

Služby

Zámečnická výroba Nástrojařská výroba Výroba jednoúčelových strojů Výroba a údržba strojů Speciální zámečnická výroba Laserové navařování

Kontakty

Telefony

+420 353 825 155 hlavní telefon
+420 353 826 201 Tel.
+420 602 177 598 Mobile

Emaily

info@kovovyroba-nejdek.cz
zakoucky@volny.cz

Odkazy

www.kovovyroba-nejdek.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka