Ivo Šimák

0 (0 hodnocení)

+420 725 810 815

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme vaši elektrikáři, servisní technici a odborníci na kompletní elektroinstalace silnoproudých, bezpečnostních, slaboproudých technologií v domácnostech a středních společnostech. Provádíme instalace osvětlení, zásuvek, montáže a opravy rozvaděčů v okolí Příbrami. Pomůžeme vám instalovat bezpečnostní systémy elektronického zabezpečení, EZS proti krádežím, zjednodušíme hlídání a ovládání vašeho domu. Elektrická požární signalizace EPS vás včas informuje a ochrání. Instalujeme kamerové systémy CCTV, které jsou se svojí cenou oproti minulosti příznivé.

Dodáváme technologie pro konferenční účely nebo jednoduché dorozumívací jednotky - interkomy. Zajistíme a opravíme ozvučení evakuačního rozhlasu ELA, PA. Místního rozhlas pro školy, obchodní domy, nemocnice, hotely, sportovní střediska a další. Provádíme instalaci počítačových sítí, strukturované kabeláže, telefonní a optické rozvody. Dále instalujeme přístupové systémy, domácí telefony, zvukové tabla, elektrické zámky, videotelefony a vrátníky. Pomůžeme vám s technickým řešením.

Díky naší dlouhodobé praxi jsme zkušenými profesionály v oblasti montáží a elektroinstalačních prací. Snažíme se o ekonomicky dostupné instalace.


Kontaktní osoba:
Ivo Šimák
725 810 815, ivo.simak@seznam.cz

Produkty

rozvaděče osvětlení datové systémy kamery ozvučení rozhlas domácí telefony

Služby

elektroinstalace zabezpečení elektrorevize slaboproudé technologie přístupové systémy odposlech strukturovaná kabeláž LAN, EPS, EZS, CCTV, STA, ELA

Značky

Samsung BOSCH Siemens Jablotron Paradox AXIS Philips

Kontakty

Telefony

+420 725 810 815 hlavní telefon

Emaily

ivo.simak@seznam.cz

Odkazy

http://www.elektromechanik.cz website

Kontakty

Klíčová slova

elektrikář zabezpečení ozvučení kamery elektrorevize elektroinstalace slaboproudé technologie

Kategorie

Elektrikář

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Ověření řemeslníci

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka