JOCHOVO Choutka Josef - prodej a montáž

Váš instalatér pro Havlíčkův Brod a okolí.

100 (1 hodnocení)

+420 602 405 974

Akční nabídka

Popis činnosti

Sháníte instalatérskou firmu, která se postará komplexně o vodu, topení a plyn ve Vašem domě? Potřebujete rozvody vody nebo vyměnit baterii v koupelně? Kontaktujte JOCHOVO!

Využijte naše mnohaleté zkušenosti v oboru vodo-topo-plyn, stavební práce, inženýrská činnost a zámečnické práce. Navštivte naši nově otevřenou prodejnu ve Světlé nad Sázavou a vyberte si ze širokého sortimentu.

Již od počátku se firma neustále rozšiřuje. Po 25 letech působení a vybudování stabilní firmy jsme se rozhodli přemístit do vlastních perspektivních prostor v centru města, kde jsme vytvořili reprezentační zázemí firmy.

V rámci naší strategie se snažíme neustále zlepšovat služby zákazníkům, a proto jsme v novém sídle firmy otevřeli vzorkovou prodejnu Voda-Topení-Plyn. Provozujeme velkoobchod a maloobchod. V sídle firmy se kromě prodejny nacházejí také sklady, dílna, garáže a kancelář majitele firmy. Pro zajištění klidného nákupu v prodejně bylo vybudováno parkoviště pro zákazníky.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Materiály voda, plyn, topení plast, CU, kov Bojlery Čerpadla Sanitační technika Vany Baterie Umyvadla Nářadí

Služby

Montáž vodovodních, kanalizačních a plynových přípojek Montáž centralvysavač - HAYDEN Montáž propan-butanu Stavební práce - zednické a obkladačské práce Montáž a renovace bytových jader včetně obkladů a dlažeb Vybavení koupelen včetně obkladů a dlažby Inženýrské sítě včetně zemních prací Rozvody topení a vody ocel, CU, plast Diamantové vrtání za sucha a mokra Rozvody plynu včetně projektu a výchozí revize Údržba, opravy a revize vodovodních zařízení Vystrojení studní včetně elektro Prodej veškerého materiálu voda, plyn, topení plast, CU, kov Prodej bojlerů, čerpadel, sanitační techniky, van, baterií, umyvadel Prodej kotlů na plyn a tuhá paliva

Značky

HILTI

Kontakty

Telefony

+420 602 405 974 hlavní telefon
+420 777 605 974 Mobil

Emaily

info@jochovo.cz

Odkazy

www.jochovo.cz

Hodnocení

Dodržení domluvených podmínek
100
Cena
100
Kvalita provedené práce
100
Rychlost
100
  • 100 od , 21.06.2018 15:43
    Rychlá domluva, kvalitně odvedená práce, vynikající cena.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka