Zdeněk Oškrdal

Vyrábíme z kvalitního, přírodního materiálu!

0 (0 hodnocení)

+420 546 412 188

Kancelář

Popis činnosti

Naše firma vznikla již v roce 1989. V roce 1991, po pronájmu bývalého kamenictví v Rosicích u Brna a posléze po postavení vlastní provozovny v Tetčicích v roce 1999, jsme se začali zabývat výrobou pomníků, kuchyňských a koupelnových desek, okenních parapetů, obkladů schodů, fasád, podezdívek, stěn, podlah i krbů a prodejem celých desek.

Dále nabízíme přisekávání i opravy nápisů na hřbitovech, prodej hrobových doplňků – vázy, svítilny, mísy, přebroušení a čištění pomníků, rekonstrukce památníků – křížky, sochy apod.

Zaměstnanci naší firmy pracují na moderních strojích na zpracování kamenných desek.
Materiál, který používáme , je zcela přírodní a pochází z Indie, Francie, Itálie, Číny, Pákistánu apod. Tento materiál můžete fyzicky vidět v našem skladu v areálu firmy.

V naší provozovně Vás rádi uvítáme a poradíme, jaký druh kamene a jaká povrchová úprava, případně doplněk by se hodil na váš výrobek, o který by jste měli zájem.

Rádi Vám vyrobíme vizualizaci a provedeme předběžnou kalkulaci výrobku. Parkování je zajištěno přímo v areálu naší firmy.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Kamenické výrobky Pomníky Nápisy Obklady podezdívek Okenní parapety Kuchyňské a koupelnové desky Stolky Schody a obklady schodů a krbů Doplňky - vázy, lampy, schránky na urny, křížky a ostatní motivy z bronzu Brusivo a potřeby pro kameníky Obklady a dlažby

Služby

Výroba Montáž Opravy Čištění pomníků Dělení a řezání

Speciality

Řezání vodním paprskem

Kontakty

Telefony

+420 546 412 188 Kancelář
+420 602 521 588 Zdeněk Oškrdal - majitel
+420 721 284 757 Jakub Oškrdal - řezání vodním paprskem

Emaily

oskrdalzdenek@seznam.cz
oskrdal@seznam.cz Jakub Oškrdal - řezání vodním paprskem

Odkazy

http://www.kamenictvi-oskrdal.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka