Garantovaný člen profesního sdružení

Ökoplant international s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 515 235 436

Akční nabídka

Popis činnosti

Provozujeme velkoobchod a maloobchod. Zabýváme se pěstováním a prodejem ovocných stromků. Ovocné druhy: jabloně, třešně, meruňky, slivoně, broskvoně, hrušně, višně. Školkařská výroba.

Naší specializací jsou peckoviny mírného pásma, a to především meruňky, třešně a slivoně. Celkovou naši produkci ovocných stromků tvoří z jedné poloviny peckoviny a z druhé poloviny jádroviny. Ve všech ovocných druzích se zaměřujeme na nové odrůdy, ať už ze zahraničních šlechtitelských programů, tak i od tuzemských šlechtitelů. Především u peckovin, před zavedením do množení, testujeme vhodnost do klimatu České republiky a sousedních zemí na testovací lokalitě firmy Obstbaumschule Schreiber v Poysdorfu (Rakousko).

Našim zákazníkům nabízíme možnost shlédnout nové odrůdy meruněk, třešní, švestek, hrušní a v produkčním sadu sesterské firmy Ökofruit international s.r.o. V současné době školkujeme 500 000 podnoží ročně a obhospodařujeme na bezmála 50 ha půdy. Díky propagaci pěstování peckovin v nových systémech (vřeteno) jsme úspěšně pronikli na český trh, kde realizujeme cca 50 % produkce. Zbývajících 50 % končí na trhu EU.

Naše firma, zabývající se produkcí a prodejem ovocných stromků, byla založena v roce 1998 za účasti rakouského kapitálu, jmenovitě Obstbaumschule Schreiber z Poysdorfu. V tomto roce jsme školkovali 30 000 kusů podnoží.

V roce 1999 došlo k přistoupení dalšího partnera z Francie, firmy Pepiniers du Valois a objem zaškolkovaných podnoží vzrostl na 180 000 kusů. Počet podnoží se v následujících letech stabilizoval na čísle 200-240 000 kusů ročně.

V roce 2008 jsme vybudovali nové třídicí a skladovací prostory, jenž výraznou měrou přispěly ke zkvalitnění pracovních podmínek našich pracovníků a zároveň nám umožnily zkvalitnění služeb pro naše zákazníky.

Produkty

ovocné stromky slivoň hrušeň broskvoň jabloň ořešák višeň drobné ovoce meruňka

Služby

maloobchod velkoobchod

Členství v profesních spolcích

Ovocnářská unie ČR

Kontakty

Telefony

+420 515 235 436 hlavní telefon
+420 515 235 437 Alt

Emaily

info@okoplant.cz

Odkazy

http://www.okoplant.cz website

Členství v profesním spolku

Ökoplant international s.r.o. je členem profesního spolku

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka