DERA plan s.r.o

Poradenství a konzultace zdarma.

0 (0 hodnocení)

+420 774 033 090

Konzultace, objednávky služeb - Most

Popis činnosti

Obtěžují Vás hlodavci či hmyz? Chcete se jich zbavit co nejrychleji? Pak jsme tady právě pro Vás!

Provádíme veškeré služby v oblasti dezinsekce, dezinfekce a deratizace. Likvidujeme štěnice, šváby, mravence i ostatní hmyz a zbavíme Vás problémů s hlodavci.

Dále provádíme sanace bytů po problémových nájemnících s následnou dezinfekcí a vyklízecí práce ( půdy, sklepy, kanceláře, dvory, atd. ).

Komunikujeme se státními kontrolními orgány, sledujeme legislativní změny a samozřejmostí je v případě potřeby vypracování pracovního protokolu. Pro firmy realizujeme integrovanou ochranu proti škůdcům dle standardů HACCP.

Pracujeme 7 dní v týdnu a máme velmi nízké ceny.

Deratizace zajišťujeme pro okresy Teplice, Most, Louny, Ústí nad Labem, Chomutov, Litoměřice.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes!

Služby

deratizace dezinsekce dezinfekce úklid holubího trusu a systémy proti usedání holubů monitoring hmyzu (lepové a světelné pasti) a výskytu hlodavců zásahy profesionálními biocidními přípravky vystavení pracovního protokolu pro potřeby státních kontrolních orgánů vypracování a realizace individuálního plánu ochranné dezinsekce v rámci opatření HACCP likvidaci starých deratizačních nástrah odborné umístění deratizačních staniček s nástrahou pravidelná kontrola účinnosti deratizačních opatření likvidace plísní dezinfekce bytových prostor po narkomanech a zemřelých dezinfekční opatření ve vozových parcích (policie, hromadná doprava)

Kontakty

Telefony

+420 774 033 090 Konzultace, objednávky služeb - Most
+420 723 978 776 Konzultace, objednávky služeb - Louny

Emaily

info@deraplan.cz

Odkazy

www.deraplan.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 100 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 09 - 18
Út 09 - 18
St 09 - 18
Čt 09 - 18
09 - 18
So 08 - 16 Dnes
Ne 08 - 16

SO, NE - dle dohody

Klíčová slova

deratizace Most dezinfekce Most hubení škůdců Most dezinsekce Most likvidace švábů Most likvidace hmyzu Most vyklízecí práce Most sítě proti holubům likvidace štěnic Most štěnice Most hubení hmyzu Most monitoring hmyzu dezinfekce bytových prostor monitoring výskytu hlodavců hubení škodlivého hmyzu

Kategorie

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce

Platební metody

  • faktura
  • bankovním převodem
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka