REMA TURBO spol. s r.o.

Vrátíme Vašemu motoru sílu v nejlepším poměru kvalita/cena.

0 (0 hodnocení)

+420 383 321 426

Popis činnosti

Jedině v REMA TURBO najdete turbodmychadlo do každého motoru. Nezáleží, zda potřebujete turbodmychadlo do svého automobilu, do traktoru, nákladního vozu či do Vaší rekreační jachty! Vše najdete na jednom místě v REMA TURBO. Nabízíme nejširší sortiment turbodmychadel výměnným způsobem v ČR.

Na základě mnohaletých zkušeností s vývojem a konstrukcí TD, technologického vybavení a v neposlední řadě zručností a znalostí našich mechaniků jsme na českém a slovenském trhu skutečně „No.1“ v oblasti oprav turbodmychadel.

Vy k nám přicházíte se svým přáním a naší snahou je toto přání splnit - optimálně jak pro Vás, tak pro nás. Neděláme Vám laskovost tím, že Vám sloužíme, ale Vy ji děláte nám tím, že nám dáváte příležitost.Nechceme nad Vámi zvítězit, ale chceme Vám pomoci – v optimální kvalitě, ve vyhovujícím termínu a za přijatelnou cenu.

Nejsme a ani nechceme být na trhu nejlevnější, ale díky špičkové technologii a mnohaletým zkušenostem odvádíme 100% práci.

Individuálním přístupem najdeme optimální řešení a nezáleží, zda máte problém s turbodmychadlem na Vašem novém Maserrati, nebo na 30 let starém „Transportéru“.

Přesvědčte se sami o našich kvalitách a připojte se k naším spokojeným zákazníkům i Vy.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Osobní a nákladní automobily Traktory, zemědělské a stavební stroje Lodní či průmyslové motory Elektrogenerační a kogenerační jednotky Turbodmychadla pro motosport Hybridní turbodmychadla Příslušenství pro tuning Montážní sady

Služby

Prodej a opravy turbodmychadel Bezplatné poradenství Zkoušení turbodmychadel Opravy na počkání Diagnostika příčin

Značky

Borg Warner Mitsubishi Mahle Original Holset Toyota IHI Garrett Komatsu Hitachi

Kontakty

Telefony

+420 383 321 426 hlavní telefon
+420 383 321 426 Fax
+420 800 101 055 Zelená linka
+420 721 723 077 další telefon

Emaily

info@rematurbo.cz

Odkazy

http://www.rematurbo.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka