Truhlářství KVAR - Václav Mastný

Nábytek přímo od výrobce na míru. Naše kuchyňské studio má vlastní výrobu.

0 (0 hodnocení)

+420 777 747 640

Václav Mastný - jednatel

Popis činnosti

Firma KVAR interiéry a její pobočky pracují v oboru výroby a prodeje kuchyní a veškerého interiérového nábytku od roku 1997. Nábytek přímo od výrobce na míru. Naše kuchyňské studio má vlastní výrobu.

V Plzeňském regionu je jen pár firem, které nepřekupují modulové skříňky většinou Polské produkce, ale vyrábějí linky přímo pro zákazníka na míru.

Naše kuchyňské linky vyrábíme z materiálů značkových firem EGGER, KRONOSPAN, KAINDL, TRACHEA, HEFAS, PROFORM a dalších, které si vyberete z velmi široké nabídky. Jen tak máme jistotu, že kuchyňská linka Vám bude sloužit mnoho let bez vad a problémů.

Používáme výhradně nábytkové kování značek Blum, Grass, Hettich. Zásuvky zajistí naprosto hladký pojezd s tlumením, u nich výrobce zaručuje DOŽIVOTNÍ záruku. Samozřejmostí jsou u nás tlumiče na panty na veškerá dvířka.

Nabídneme velmi široký výběr spotřebičů světových značek( Whirlpool, AEG, Zanussi, Elektrolux, Miele, Bosh, Siemens, Teka, Liebherr atd.), máme dlouholetá partnerství s velkoobchody s elektronikou, proto jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny.

Vašemu požadavku se budeme vždy věnovat osobně od návrhu, až po předání. Zajímají nás Vaše individuální nároky a požadavky. Samozřejmostí u naší firmy je plnobarevný 3D návrh Vaší nové kuchyně.

V případě uzavření kupní smlouvy na dodávku kuchyně si prostor pro budoucí kuchyň přijede zaměřit náš pracovník, aby jsme si byli jisti, že dodávka kuchyně bude bez problémů, a po dokončení montáže budete moci Vaši novou kuchyň bez problémů používat.

Jako jediní v našem oboru nepožadujeme před dodáním kuchyně 100 % platby předem. Jen u nás zaplatíte po podpisu smlouvy elektronickým převodem 50 % z ceny kuchyňské linky, a zbylých 50% až po předání kuchyně, pokud bude vše v pořádku.

Srdečně vás zveme k návštěvě, a věříme, že naše odborné poradenství a servis překonají Vaše představy. Ať už plánujete kuchyň do nového domu, nebo třeba na chalupu, u nás najdete to, co hledáte.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Vestavěné skříně Kuchyňské linky Kancelářský nábytek Bytový a koupelnový nábytek Komerční nábytek

Služby

Výroba nábytku Montáž skříní Montáž kuchyní Montáž velkokuchyňských zařízení Servis 3D grafický návrh Cenová kalkulace Zaměření kuchyně

Značky

EGGER KRONOSPAN KAINDL TRACHEA HEFAS PROFORM Blum Grass Hettich Whirlpool AEG Zanussi Elektrolux Miele Bosh Siemens Teka Liebherr

Kontakty

Telefony

+420 777 747 640 Václav Mastný - jednatel
+420 379 732 980 Tel./Fax

Emaily

mastny@g-interier.cz

Odkazy

www.kvar.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka