Memory In Memory s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 602 836 790

Popis činnosti

Působíme v Ústí nad Labem od roku 1991.
Jako pohřební služba Vás provedeme od úmrtí milované osoby až po zhotovení důstojného stánku pro její ostatky. Služby zahrnují kompletní zajištění smutečního obřadu, hrobu a dalších činností nezbytných k důstojnému rozloučení s blízkou osobou.

Postaráme se o kompletní zajištění veškerých formalit a náležitostí. Vyřídíme za Vás i důležité písemnosti a zajistíme převoz zesnulých pohřebním vozem. Chceme Vám ulehčit těžké chvíle, a proto Vám vyhovíme nejen v otázce finančních prostředků, které máte k dispozici. Postaráme se o smuteční věnce, kytice, stuhy, vyrobíme smuteční oznámení a zajistíme vhodného řečníka nebo kněze.

Rozloučení s Vašimi drahými pořádáme v menší (cca 90 míst) nebo ve větší (cca 200 míst) obřadní síni. Postaráme se o smuteční věnce, kytice, stuhy, ale samozřejmě i o průběh celého obřadu. Na přání vyrobíme smuteční oznámení a zajistíme vhodného řečníka nebo kněze.

Zabýváme se výrobou nových hrobů a pomníků, ale i jejich renovací. Nové pomníky vyrábíme nejčastěji z trvanlivého granitu a dioritu. Renovaci provádíme osvědčenými postupy, které prodlouží životnost pomníků i nápisů. V naší nabídce najdete také náhradní pomníkové díly.

Nové urnové pomníky o velikosti základny 60×70 cm jsou ve většině případů k dispozici skladem. Požadavkům na atypickou hřbitovní architekturu rádi vyhovíme dodáním pomníku podle Vašeho přání do 6 měsíců od objednání.

Zakládáme si na spolehlivosti služeb, solidním jednání a úctě k pozůstalým. Spolehlivá pohřební služba za Vás provede a zajistí více, než byste možná čekali. Vy se tak budete moci věnovat pozůstalým a soustředit se na pietní akt.

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme prakticky vyřídit vše potřebné. Budeme vám oporou a zaručujeme vám férové jednání ve všech ohledech.

Produkty

smuteční výzdoba (věnce, stuhy, kytice) hroby a pomníky náhradní pomníkové díly smuteční oznámení BIOS Urna

Služby

pohřební služby kamenictví krematorium kompletní služby zajištění kněze výroba nových hrobů a základen vyřízení všech písemností převoz zesnulých pohřebním vozem provozujeme obřadní síně renovace a opravy hrobů a pomníků

Značky

BIOS Urna

Kontakty

Telefony

+420 602 836 790 hlavní telefon

Emaily

krem.ul@volny.cz
kamenictvi-memory@volny.cz

Odkazy

http://www.memory-ul.cz website

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 8 - 15:30 Dnes
Út 8 - 15:30
St 8 - 15:30
Čt 8 - 15:30
8 - 15:30

Po tel. dohodě kdykoliv

Klíčová slova

Pohřeb pohřební služba obřad

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Krematoria Kameník

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka