Memory In Memory s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 602 836 790

Popis činnosti

Působíme v Ústí nad Labem od roku 1991.
Jako pohřební služba Vás provedeme od úmrtí milované osoby až po zhotovení důstojného stánku pro její ostatky. Služby zahrnují kompletní zajištění smutečního obřadu, hrobu a dalších činností nezbytných k důstojnému rozloučení s blízkou osobou.

Postaráme se o kompletní zajištění veškerých formalit a náležitostí. Vyřídíme za Vás i důležité písemnosti a zajistíme převoz zesnulých pohřebním vozem. Chceme Vám ulehčit těžké chvíle, a proto Vám vyhovíme nejen v otázce finančních prostředků, které máte k dispozici. Postaráme se o smuteční věnce, kytice, stuhy, vyrobíme smuteční oznámení a zajistíme vhodného řečníka nebo kněze.

Rozloučení s Vašimi drahými pořádáme v menší (cca 90 míst) nebo ve větší (cca 200 míst) obřadní síni. Postaráme se o smuteční věnce, kytice, stuhy, ale samozřejmě i o průběh celého obřadu. Na přání vyrobíme smuteční oznámení a zajistíme vhodného řečníka nebo kněze.

Zabýváme se výrobou nových hrobů a pomníků, ale i jejich renovací. Nové pomníky vyrábíme nejčastěji z trvanlivého granitu a dioritu. Renovaci provádíme osvědčenými postupy, které prodlouží životnost pomníků i nápisů. V naší nabídce najdete také náhradní pomníkové díly.

Nové urnové pomníky o velikosti základny 60×70 cm jsou ve většině případů k dispozici skladem. Požadavkům na atypickou hřbitovní architekturu rádi vyhovíme dodáním pomníku podle Vašeho přání do 6 měsíců od objednání.

Zakládáme si na spolehlivosti služeb, solidním jednání a úctě k pozůstalým. Spolehlivá pohřební služba za Vás provede a zajistí více, než byste možná čekali. Vy se tak budete moci věnovat pozůstalým a soustředit se na pietní akt.

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme prakticky vyřídit vše potřebné. Budeme vám oporou a zaručujeme vám férové jednání ve všech ohledech.

Produkty

smuteční výzdoba (věnce, stuhy, kytice) hroby a pomníky náhradní pomníkové díly smuteční oznámení BIOS Urna

Služby

pohřební služby kamenictví krematorium kompletní služby zajištění kněze výroba nových hrobů a základen vyřízení všech písemností převoz zesnulých pohřebním vozem provozujeme obřadní síně renovace a opravy hrobů a pomníků

Značky

BIOS Urna

Kontakty

Telefony

+420 602 836 790 hlavní telefon

Emaily

krem.ul@volny.cz
kamenictvi-memory@volny.cz

Odkazy

www.memory-ul.cz website

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 8 - 15:30
Út 8 - 15:30
St 8 - 15:30
Čt 8 - 15:30
8 - 15:30 Dnes

Po tel. dohodě kdykoliv

Klíčová slova

Pohřeb pohřební služba obřad

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Krematoria Kameník

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka