Klempířství a pokrývačství - Robert Purkert

Neváhejte se nám ozvat, rádi a ochotně Vám poradíme.

0 (0 hodnocení)

+420 777 075 182

Popis činnosti

Jestliže sháníte pokrývačství a klempířství – Robert Purkert Vám jej nabízí. Poskytujeme kompletní pokrývačské a klempířské práce.

Opravíme Vám poškozenou a starou střechu, nebo uděláme střechu novou. Vyměníme Vám okapy, oplechujeme komín i věžičku kostela. Dodáváme i montujeme také střešní okna. Ani výměna krovů pro nás není problém. Jsme schopni zajistit také tesařské práce, což ne všichni klempíři a pokrývači umí.

Materiál konkrétních značek užijeme dle přání zákazníka. Jsme schopni Vám poskytnout také drobné stavební práce. Poskytuji také levné ubytování v Lubníku. K dispozici mám 5 garsonek.

Proč byste si ale měli vybrat právě nás? V oboru nejsme nováčci, a tak se dokážeme vyvarovat chyb, ke kterým by jinak mohlo dojít. Pracujeme rychle a za velmi dobré ceny. Naší prioritou je spolehlivost a vysoká kvalita produktů i služeb.

Neváhejte se nám ozvat, rádi a ochotně Vám poradíme.

Těšíme se, až se i vy připojíte k našim spokojeným klientům!

Produkty

nové střechy střešní okna okapové systémy klempířské prvky vzduchotechnika

Služby

velké rekonstrukce i drobné opravy střech rodinných domů, rekreačních objektů i hospodářských budov vyrovnání krovů, laťování, pokládku všech druhů střešních krytin oplechování okrasných staveb ze dřeva jako jsou altánky, chatky, terasy oplechování běžných částí střech, komínů, atik oplechování složitých architektonických detailů dodávka a montáž střešních oken montáž okapových systémů výroba i montáž klempířských prvků ze všech vhodných materiálů konzervace dřeva proti škůdcům výroba a montáž vzduchotechniky drobné stavební práce ubytování pronájem

Kontakty

Telefony

+420 777 075 182 hlavní telefon

Emaily

info@klempirstvipurkert.cz
robert.purkert@centrum.cz

Odkazy

www.klempirstvipurkert.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka