+420 602 960 924

Popis činnosti

Potřebujete vyrobit nábytek do interiéru? Chcete mít originální kousek, který vám bude dlouho a dobře sloužit? Obraťte se na truhlářství Tomáše Hrubého z Prahy 5, který vyrábí nábytek na zakázku.

Nábytek vyrábíme na zakázku, a to z masivního dřeva, dýhovaných desek i z lamina. Nabízíme kompletní dodávky a rozvoz včetně montáže, a to i jinde nakoupených výrobků. Dále nabízíme možnost zimních slev 10 % na všechno.

Vyrobíme pro Vás zakázkový nábytek na míru pro kompletní prostory, od kuchyně po ložnice, nebo třeba pouze jenom malou poličku. Při výrobě nábytku umíme kombinovat nejširší možný rozsah materiálů opět podle individuálních potřeb a přání a zajišťujeme také speciální povrchové úpravy. Prakticky neexistuje potřeba, kterou bychom nedokázali uspokojit.

Výroba oken a dveří vyžaduje použití kvalitních materiálů. Při jejich výrobě vycházíme z nejnovějších technologií. Klademe důraz především na kvalitu výrobků, která je zajištěna použitím prvotřídních materiálů a doplňků. Povrchové úpravy provádíme materiálem osmö.

U nás najdete to, co hledáte. Náš zakázkový nábytek na míru Vám vytvoří domov přesně podle vlastních představ.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Produkty

nábytek okna dveře úložné prostory dřevěná schodiště

Služby

výroba a opravy oken a dveří kompletní dodávky rozvoz včetně montáže výroba zakázkového nábytku výroba atypického nábytku zakázkové truhlářství

Kontakty

Telefony

+420 602 960 924 hlavní telefon

Emaily

hruby666@seznam.cz

Odkazy

http://www.praha-truhlarstvi.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka