DFH Haus CZ s.r.o. - NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ PLZEŇ, HLEDÁME ZAMĚSTNANCE

Spojte Vaše schopnosti s naší prověřenou značkou a staňte se součástí kvality!

100 (1 hodnocení)

+420 377 882 411

Popis činnosti

DFH Deutsche Fertighaus Holding AG je se svými výrobními závody

1.massa haus
2.allkauf haus
3.OKAL Haus
4.Ein SteinHaus

největším výrobcem a prodejcem montovaných domů v Německu.

V roce 2014 realizovala tato skupina společností okolo 2.000 stavebních projektů. V roce 2015 to bylo již více než 2.100 stavebních projektů. Jen díky vám, kvalitním lidem a vaší práci s vysoce moderními výrobními technologiemi, vysokému standardu kvality a neustálému výrobnímu vývoji můžeme dlouhodobě vyrábět kvalitní rodinné domy.
Značka OKAL je již více než 80 let pevnou veličinou na německém trhu montovaných domů a ztělesňuje dnes moderní architekturu, nejvyšší kvalitu a dobře organizovanou výstavbu až po předání hotového domu na klíč.

Česká společnost OKAL byla založena v roce 1995 a dodnes se zaměřuje především na výrobu nízko-energetických domů s rámovou konstrukcí pro německý trh. V roce 2013 byla společnost OKAL CZ přejmenována na DFH Haus CZ

DFH Haus CZ je jedním z největších zaměstnavatelů regionu v okolí Nezvěstic, který má venkovský charakter. I přes velice dobré ekonomické prognózy patří také ve společnosti DFH Haus CZ k ústředním tématům, která bude nutno zvládnout v budoucnu, nábor mladých a kvalifikovaných pracovníků.

Tradice se střetává s moderním designem

Značka OKAL má bohaté zkušenosti, což dokládá více než 85 000 realizovaných stavebních projektů. V roce 2001 byla prodejní linie integrována do společnosti DFH Deutsche Fertighaus Holding AG a od té doby se podařilo přeměnit tradiční podnik na absolutní prémiovou značku, která určuje měřítka v oblastech architektury a kvality bydlení. Zatímco dříve byl montovaný dům považován za „konfekci“, dnes jsou na výběr rozmanité možnosti architektonického pojetí od klasiky po moderní vzhled. Od bungalovu až po vícegenerační dům – značka OKAL nabízí vysněný dům pro každého, individuálně přizpůsobený potřebám budoucích majitelů.

Trh energeticky efektivních montovaných domů dále roste

I v příštích letech odborníci očekávají nepřetržitý růst v oblasti montovaných rodinných a dvougeneračních domů. Hlavním důvodem je rostoucí poptávka po co nejvíce energeticky efektivním vlastním bydlení.

K vysoké energetické efektivitě montovaných domů přispívá skutečnost, že velká část tepelné izolace je již integrovaná uvnitř dřevěných stěn. Vysoké úspory energií umožňuje také minimalizace tepelných mostů, výhodné stavebně fyzikální vlastnosti dřeva a prefabrikace konstrukčních prvků s přesnými rozměry.

Mimoto zaručují efektivní a kontrolované postupy průmyslové výroby velmi vysoký standardy při provádění staveb a krátkou dobu výstavby.

Moderní řemeslo poskytuje přeshraniční šance do budoucna

Kvalifikovaní pracovníci jsou klíčem k dlouhodobému zajištění konkurenceschopnosti.
Společnost DFH Haus proto včas kontaktuje potenciální mladé pracovníky a snaží se o užší propojení škol a podniku. Silné partnery přitom našla ve Středním odborném učilišti stavebním (SOU Plzeň), které své vzdělávání ve stavebnictví cíleně opírá o praxi v podniku.

Studenti mají v rámci exkurzí a několikatýdenních praxí možnost poznat různé oblasti výroby a dílenského plánování montovaných domů ve firmě DFH Haus CZ. Dále mají mladí lidé šanci získávat praktické zkušenosti i u mateřské společnosti v Německu. Podnik přitom klade zvláštní důraz na to, aby se mladí lidé seznámili s možnostmi moderního řemesla, které má budoucnost a kde bude potřeba stále více kvalifikovaných pracovníků ovládajících jak řemeslný um, tak i technické know-how.

Ohlasy na první týdny praxe byly ze strany podniku i studentů veskrze pozitivní a utvrzují v tom, že tento přístup k řešení je nutno dále rozvíjet i do budoucna.

Kontaktujte nás: kariera@dfh-haus.cz

Kontakty

Telefony

+420 377 882 411 hlavní telefon
+420 377 882 451 Fax

Emaily

info@dfh-haus.cz
kariera@dfh-haus.cz

Odkazy

http://www.dfh-haus.cz website

Hodnocení

Dodržení domluvených podmínek
100
Cena
100
Kvalita provedené práce
100
Rychlost
100
  • 100 od , 29.05.2018 22:06
    Spokojenost.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka