Kamenické práce - Jaroslav Gric

Cílem našeho kamenictví je nabídnout zákazníkům kvalitní výrobky i služby. Díky letitým zkušenostem v oboru zaručujeme preciznost odvedené práce.

0 (0 hodnocení)

+420 604 758 514

Popis činnosti

Chcete být originální a mít jedinečné schody, krb či originální kuchyňskou nebo koupelnovou desku? Požadujte pouze kvalitní materiály, které dlouho vydrží a nezevšední? Potom jste na správné adrese. Naše kamenictví je tady právě pro Vás.

Již 30 let nabízíme veškeré kamenické služby. Dle přání a požadavků zákazníků zajišťujeme kompletaci krbů na klíč. Naše kamenictví vyrábí pomníky různých tvarů a barev, krycí desky na hrob, náhrobní doplňky, schody, nosníky, parapety, obklady, pracovní kuchyňské desky, desky koupelnových umyvadel.

Nabízíme také výrobu a montáž vnitřních (teplovodní a horkovzdušné) i venkovních krbů (krby, grily a udírny). K venkovním krbům nabízíme žulové grilovací desky. Co se služeb týče, zajištujeme drobné i rozsáhlé opravy. Provádíme jak opravy, sekání, přebrušování a stříbření či zlacení, tak opravy nápisů na pomnících.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Pomníky Náhrobní doplňky Krby, kamna Schody Krycí desky, parapety Tenkostěnné studniční skruže

Služby

Kamenické práce Sekání, zlacení a opravy nápisů na pomnících Opravy pomníků a jejich přebrušování

Kontakty

Telefony

+420 604 758 514 hlavní telefon

Emaily

kamenictvi.gric@seznam.cz

Odkazy

www.kamenictvi-gric.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop Dnes
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

NONSTOP

Klíčová slova

pomníky oprava nápisu krycí desky hrobů pomníky kamna krby schody nosníky parapety obklady náhrobní doplňky studniční skruže opravy pomníků kamenické práce kamenictví

Kategorie

Kameník Kamenosochař Obklady

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka