Popis činnosti

Potřebujete vyměnit baterii v koupelně nebo nainstalovat nové tepelné čerpadlo? Firma INSTALATÉR Svitavy, s.r.o. nabízí komplexní instalatérské služby.

Firma INSTALATÉR Svitavy, s.r.o. byla založena v roce 1998, disponujeme tedy více než 15letými zkušenostmi v oboru vodoinstalatérství, topenářství a plynařství. V těchto oborech se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky, kteří mají velkou technickou podporu v systému firmy. Klademe veliký důraz na kvalitu odvedené práce a především spokojenosti zákazníků.

Naše firma se zabývá také prodejem instalatérských potřeb již řadu let a za tuto dobu uspokojila mnoho zákazníků. Sanitární keramika a další zboží zdobí koupelny nejen v regionu města Svitavy, ale i v širokém okolí.

Spolupracujeme pouze s osvědčenými dodavateli, kteří zaručují kvalitní výrobky. Jsme specializovaným obchodem, který se zaměřuje na široký sortiment produktů. Jsme schopni pro vás zajistit i méně obvyklé zboží.

Profesionální přístup, odborná znalost a letité zkušenosti jsou u nás samozřejmostí.

Produkty

Solární systémy Tepelná čerpadla

Služby

Vodoinstalace Kanalizace Topení Rozvody plynu Výstavba kotelen Rekonstrukce sociálních zařízení Rekonstrukce bytových jader Drobné stavební práce Maloobchod

Kontakty

Telefony

+420 460 000 693 hlavní telefon
+420 461 530 306 Fax

Emaily

instalater.svitavy@iol.cz

Odkazy

www.instalater-svitavy.cz
www.instalater-svitavy.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka