Garantovaný člen profesního sdružení

Josef Filák, řeznictví a uzenářství

0 (0 hodnocení)

+420 571 447 932

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte spolehlivého a kvalitního dodavatele masa a uzenin? Firma Josefa Filáka byla založena v roce 1991 a zabývá se prodejem a výrobou masa, masných výrobků, krajových specialit.

Sortiment, který firma produkuje, je velice široký. Vyrábí se zde jak měkké výrobky, tak trvanlivé salámy, vařené výrobky, uzená masa a samozřejmě nechybí ani speciality a studená kuchyně. Novinkou v sortimentu jsou bezlepkové výrobky.

V průběhu deseti let došlo ke změnám ve struktuře výrobků. Produkce neustále roste, ovšem poměrné zastoupení jednotlivých druhů výrobků se mění. V posledních letech se firma více soustřeďuje na výrobu uzených mas, zatímco produkce vařených masných výrobků je nižší. Také podíl masa a masných výrobků není konstantní. Zatímco v roce 1993 maso činilo téměř 50 % celkové produkce, dnes je to jen 38 %. Firma proslula hlavně díky turistickému salámu - Filák, který si svým nezvyklým hranatým tvarem a jemně kořeněnou chutí získal přízeň mnoha zákazníků.

Provozujeme síť vlastních prodejen ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji. V těchto prodejnách najdete denně čerstvé maso a masné výrobky. Zásobování těchto prodejen a rozvoz zboží je zajištěno vlastními vozy, které jsou vybaveny chladicím zařízením a isotermickou nástavbou.

Produkty

maso salámy párky masné speciality uzená masa uzeniny aspikové výrobky bezlepkové výrobky masné výrobky ve skle sádlo

Služby

vlastní prodejny vlastní závoz

Značky

Filák

Kontakty

Telefony

+420 571 447 932 hlavní telefon
+420 775 018 748 Alt
+420 775 018 749 Mobile

Emaily

filak@filak-reznik.cz

Odkazy

http://www.filak-reznik.cz website

Členství v profesním spolku

Josef Filák, řeznictví a uzenářství je členem profesního spolku

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka