WAFE s.r.o.

Specialisté na rekuperaci.

0 (0 hodnocení)

+420 731 047 794

Popis činnosti

Zdá se vám svět rekuperace komplikovaný a zmatený? Chcete vědět více o výhodách WAFE systémů? Nebo jste profesionál, který v nás hledá spolehlivého partnera? Oslovte nás! Jsme specialisté na větrání s rekuperací tepla.

Rekuperační jednotky WAFE jsou navrženy tak, abyste spořili. Ušetříte za topení, za výměníky, za filtry, za předehřev jednotky v zimě, ale i čas, který jednotce musíte věnovat pro její bezproblémové fungování. Vlastně se nemusíte starat o nic. Věříme, že čím méně zákaznické interakce s rekuperační jednotkou, tím lépe. Naše jednotka je autonomní, vždy ví, co má dělat, a v tom vidíme její prémiovost, nikoli v nepřehledném množství stejně nepoužívaných funkcí. Vyrábíme prémiové výrobky, čemuž odpovídá kvalita komponentů, doprovodné služby, servis i naše komunikace. Vše, co děláme, poměřujeme zájmem zákazníků. Neinovujeme tak, aby naši zákazníci museli zaplatit dražší montáž nebo museli každých 5 let měnit drahý výměník. Zajímá nás vaše dlouhodobá spokojenost.

Zajímá nás ochrana přírody a zdraví. Naše výrobky vytváří zdravé prostředí v domovech našich zákazníků. Způsob výroby a distribuce podléhá těm nejpřísnějším kritériím pro trvale udržitelný rozvoj.

Sledujte nás, podporujte nás a pomozte nám přispět naším dílem k rozvoji udržitelného pasivního bydlení.

Věříme, že rekuperační jednotka WAFE 350 EFS bude váš nejhezčí kousek v technické místnosti.

Svou práci milujeme!

Tým WAFE

Produkty

rekuperační jednotky

Služby

Inovace, výroba a prodej rekuperačních jednotek Záruční a pozáruční servis Zajištění dotace na rekuperaci Odborná školení o rekuperaci Autonomní umělá inteligence jednotek Intuitivní ovládání jedotek Entalpický klapkový systém Nastavení přes aplikaci MojeWAFE Integrovaný CO2 senzor Nízká spotřeba energie Smart Home systém Sigfox Nízké investiční náklady Nízké provozní náklady

Značky

WAFE 350 EFS WAFE 200 E WAFE 1000 E/EFS

Členství v profesních spolcích

Česká rada pro šetrné budovy Český ostrovní dům e4.dum Národní centrum kompetence Větráme školy

Speciality

Entalpický klapkový systém, bez nutnosti odvodu kondenzátu a bez předehřevu

Jazyky

Kontakty

Telefony

+420 731 047 794 hlavní telefon

Emaily

info@wafe.eu

Odkazy

http://www.wafe.eu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka